Oil City Thursday Valley
Pool Player standings as of August 5, 2022.
TeamNo Team FirstName LastName Handicap Status Games Wins Points 8/9ROs Perfect 10zips 8/9onB Gender
1A Rusty Nail-Vickie McLaughlin Vickie McLaughlin 5 Reg 108 53 810 0 2 0 0 F
1A Rusty Nail-Vickie McLaughlin David Stokes 5.01786 Reg 112 59 841 0 1 0 1 M
1A Rusty Nail-Vickie McLaughlin Amy Hartman 2.94231 Reg 104 31 673 0 0 0 0 F
1A Rusty Nail-Vickie McLaughlin Francis Hartman 6.72222 Reg 108 72 903 0 5 0 0 M
1A Cornerstone or-Julie First Williams Julie First Williams 3.91935 Reg 124 48 863 0 0 0 0 F
1A Cornerstone or-Julie First Williams Debbie Murray 2.59375 Reg 128 36 806 0 1 0 0 F
1A Cornerstone or-Julie First Williams Craig Mullen 3.01852 Reg 108 34 703 0 0 0 0 M
1A Cornerstone or-Julie First Williams Cathy Mullen 2.60714 Reg 56 19 353 0 1 0 0 F
1A Amer Leg 12th-Tony Scarpelli Tony Scarpelli 3.33333 Reg 21 8 140 0 1 0 0 M
1A Amer Leg 12th-Tony Scarpelli Eduardo Fenchel 4.53333 Reg 45 21 327 1 2 2 0 M
1A Amer Leg 12th-Tony Scarpelli Jeff Davern 4.05797 Reg 69 29 485 0 1 0 1 M
1A Amer Leg 12th-Tony Scarpelli Dan Horn 3.33333 Reg 51 18 340 0 1 0 0 M
1A Amer Leg 12th-Tony Scarpelli Ehren McDermit 2.73333 Reg 60 22 382 0 2 0 0 M
1A Amer Leg 12th-Tony Scarpelli Ed McDermit 2.09524 Sub 42 12 254 0 0 0 0 M
1A Amer Leg 12th-Tony Scarpelli Bob Wick 5.51111 Sub 45 25 349 0 3 0 0 M
1A Amer Leg 12th-Tony Scarpelli Jason Fiddler 1.33333 Sub 33 7 187 0 0 0 0 M
1A St. George's-Mary Brumagin Mary Brumagin 3.87179 Reg 78 30 541 0 1 1 0 F
1A St. George's-Mary Brumagin Frank Voorhis 3.73333 Reg 75 30 515 0 1 0 0 M
1A St. George's-Mary Brumagin Ben Unger 4.90667 Reg 75 37 559 0 5 0 0 M
1A St. George's-Mary Brumagin Ree Unger 4.48 Reg 75 34 543 0 4 0 0 F
1A St. George's-Mary Brumagin Bill Stewart 6.83333 Reg 72 50 606 0 9 0 0 M
1A St. George's-Mary Brumagin Hannah McMichaels 0 Sub 3 0 14 0 0 0 0 F
1A St. George's-Mary Brumagin Marc Johnson 1.66667 Sub 12 2 70 0 0 0 0 M
1A Kam's Logging-Dan Morse Dan Morse 5.64815 Reg 108 63 845 2 5 0 1 M
1A Kam's Logging-Dan Morse Jon Morse 6.31035 Reg 116 75 946 2 5 2 2 M
1A Kam's Logging-Dan Morse Dustin Robinson 6.44828 Reg 116 74 954 1 2 1 1 M
1A Kam's Logging-Dan Morse Denny Lewis 5.63793 Reg 116 62 907 1 3 0 0 M
1A Legion or-John Dunham John Dunham 6.14 Reg 100 60 807 2 6 0 0 M
1A Legion or-John Dunham Jake Dunham 4.63461 Reg 104 47 761 0 1 0 0 M
1A Legion or-John Dunham Joe Repasky 5.11111 Reg 108 53 816 3 1 2 0 M
1A Legion or-John Dunham Jay Bowes 4.07407 Reg 108 44 760 0 0 0 0 M
1A Last Shot-Dan Ester Dan Ester 5.91667 Reg 96 61 764 3 6 2 0 M
1A Last Shot-Dan Ester Bob Van Wie 7.23529 Reg 68 52 586 4 3 3 0 M
1A Last Shot-Dan Ester John DeRosa 6.875 Reg 96 66 810 5 5 4 0 M
1A Last Shot-Dan Ester Mike Tromans 4.95455 Reg 88 45 658 0 1 1 1 M
1A Last Shot-Dan Ester Matt Dinges 7.83333 Sub 12 9 107 0 0 0 0 M
1A Kng of St. Geo-Ree Unger Ree Unger 2.3 Reg 80 17 492 0 0 0 0 F
1A Kng of St. Geo-Ree Unger Ben Unger 5.85714 Reg 84 43 666 0 2 0 0 M
1A Kng of St. Geo-Ree Unger Chuck Herberlein 3.69444 Reg 72 25 493 0 1 0 0 M
1A Kng of St. Geo-Ree Unger Marc Johnson 1.69048 Reg 84 14 491 0 0 0 0 M
1A Kng of St. Geo-Ree Unger Mary Brumagin 3.5 Sub 24 7 162 0 0 0 0 F
1A Kng of St. Geo-Ree Unger Tim Herberlein 1.375 Sub 16 1 91 0 0 0 0 M
1A Tursky's-Garth Delp Garth Delp 5.08333 Reg 72 41 543 2 6 2 0 M
1A Home Tavern-Jack Moore Jack Moore 5.58621 Reg 87 50 678 0 8 1 0 M
1A Home Tavern-Jack Moore Ron Madurski 5.19048 Reg 84 46 638 2 4 2 1 M
1A Home Tavern-Jack Moore Jason Gibbs 5.85714 Reg 84 47 666 1 5 2 1 M
1A Home Tavern-Jack Moore Bob Caldwell 5.7037 Reg 81 47 636 0 7 0 0 M
1A Home Tavern-Jack Moore Bud Pernice 5.6092 Reg 87 46 679 3 8 4 0 M
1A Home Tavern-Jack Moore Zach Seib 2.58333 Sub 24 6 151 0 0 0 0 M
1A Tursky's-Garth Delp Derrick Buzzard 5.22222 Reg 72 37 548 2 6 0 0 M
1A Tursky's-Garth Delp Todd Exely 5.47826 Reg 69 36 534 2 5 1 0 M
1A Tursky's-Garth Delp Garrett Shreffler 4.58333 Reg 48 22 350 0 2 0 0 M
1A Tursky's-Garth Delp Tom Holbrook 5.33333 Reg 69 35 529 1 3 0 2 M
1A Tursky's-Garth Delp Donnie Eaton 4.33333 Sub 24 11 172 1 1 1 0 M
1A Tursky's-Garth Delp Donny McKinley 6 Sub 3 2 24 0 0 0 0 M
1A Eagles-Donn Keith Donn Keith 6.91667 Reg 72 50 609 1 10 1 0 F
1A Eagles-Donn Keith Alton Keith 6.55555 Reg 72 45 596 3 5 1 0 M
1A Eagles-Donn Keith Don Bacher 6.77193 Reg 57 39 478 1 8 2 0 M
1A Eagles-Donn Keith Brian O'Dell 6.33333 Reg 72 48 588 4 10 1 0 M
1A Eagles-Donn Keith Kristine O'Dell 4.72222 Reg 72 35 530 0 5 0 0 F
1A Tropicana-Tatia Brown Tatia Brown 3.1579 Reg 76 23 500 0 1 0 0 F
1A Tropicana-Tatia Brown David Brooks 5.425 Reg 80 46 617 1 1 1 0 M
1A Tropicana-Tatia Brown Tera Johnson 2.8913 Reg 92 35 593 0 0 0 0 F
1A Boardwalk-Heidi Thomas Heidi Thomas 2.725 Reg 80 24 509 0 0 0 0 F
1A Boardwalk-Heidi Thomas Lisa Boyd 2.175 Reg 80 21 487 0 0 0 1 F
1A Boardwalk-Heidi Thomas Carol Bean 3.45 Reg 80 30 538 0 0 0 1 F
1A Boardwalk-Heidi Thomas Carrie Meeker 1.2 Reg 60 9 336 0 0 0 0 F
1A Tropicana-Tatia Brown Harry Wilcox 1.45455 Reg 88 22 504 1 0 1 0 M
1A Last Shot-Dan Ester Joe Tromans 2.5 Sub 24 6 150 0 0 0 0 M
1A Ball Blasters- Tessa Comi 4.33333 Reg 48 16 344 0 1 0 0 F
1A Ball Blasters- Londyn Davis 3.64103 Reg 39 16 266 1 1 1 0 F
1A Ball Blasters- Connor Dvorak 7.41667 Reg 24 18 209 0 1 0 1 M
1A Home Tavern-Jack Moore Jason Hollan 2 Sub 6 1 36 0 0 0 0 M
1A Home Tavern-Jack Moore Will Grant 6 Sub 12 7 96 0 1 0 0 M
1A Crooked Paddle-Randy F Moore Randy F Moore 0 Reg 60 31 287 0 0 0 1 M
1A Crooked Paddle-Randy F Moore Randy R Moore 0 Reg 48 23 240 0 0 5 2 M
1A Crooked Paddle-Randy F Moore Mike Moore 0 Reg 60 30 293 0 1 5 1 M
1A Crooked Paddle-Randy F Moore Shaun Moore 0 Sub 20 8 82 0 0 0 0 M
1A Crooked Paddle-Randy F Moore William Seaborn 0 Reg 44 22 216 0 1 3 3 M
1A Reservoir 26-James Fuller James Fuller 2.7619 Reg 21 8 134 0 1 0 0 M
1A Reservoir 26-James Fuller Don Kachik 5.81818 Reg 33 17 261 0 1 1 0 M
1A Reservoir 26-James Fuller Enoc Rivera 4 Reg 27 11 189 0 1 0 1 M
1A Reservoir 26-James Fuller Christian Phenneger 5.63636 Reg 33 19 258 0 2 0 0 M
1A Reservoir 26-James Fuller Courtney Oblinski 2.85714 Reg 21 7 135 0 0 0 0 M
1A Reservoir 26-James Fuller Pat Doran 6.66667 Sub 9 5 75 0 0 0 0 M
1A Reservoir 26-James Fuller Doug Weighley 6.73333 Sub 30 19 251 0 4 0 0 M
1A Reservoir 26-James Fuller Mike Socie 2 Sub 6 1 36 0 0 0 0 M
1A Amer Leg 12th-Ken Richardson Ken Richardson 5.9 Reg 40 23 318 0 1 0 1 M
1A Amer Leg 12th-Ken Richardson Rich Bawol 4.55555 Reg 36 17 262 0 0 0 0 M
1A Amer Leg 12th-Ken Richardson Kevin Richardson 4.9 Reg 40 18 298 1 0 0 0 M
1A Amer Leg 12th-Ken Richardson Tony Machinski 5.7 Reg 40 24 314 0 1 0 1 M
1A Amer Leg 12th-Ken Richardson Steve Knapp 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
1A Amer Leg 12th-Ken Richardson Marc Knapp 8.5 Sub 4 3 37 0 0 0 0 M
1A Cronies-Bobbie Derry Bobbie Derry 5.75 Reg 8 7 63 0 0 0 0 F
1A Cronies-Bobbie Derry Rhonda Scharrer 2.5 Reg 8 5 50 0 0 0 0 F
1A Cronies-Bobbie Derry Brittany Janisch 4.5 Reg 8 6 58 0 0 0 0 F
1A Cronies-Bobbie Derry Marc Henry 5 Reg 8 6 60 0 0 0 0 M
1A Tropicana-Lisa Brooks Lisa Brooks 1.5625 Reg 32 21 185 0 1 3 0 F
1A Tropicana-Lisa Brooks Donna Burch 1.14286 Reg 28 16 156 0 0 1 0 F
1A Tropicana-Lisa Brooks Jeff Carlson 0 Reg 20 6 64 0 0 0 0 M
1A Tropicana-Lisa Brooks Harry Wilcox 0.375 Reg 16 8 83 0 0 0 0 M
1A Tropicana-Lisa Brooks Kim Herring 0 Sub 28 12 117 0 0 0 0 F
1A Tropicana-Lisa Brooks Tim Brown 0 Sub 4 1 14 0 0 0 0 M
1A Barracks-Kyle Hardik Kyle Hardik 8.33333 Reg 24 20 220 2 3 1 0 M
1A Barracks-Kyle Hardik Brittany Curry 2.95238 Reg 21 8 136 0 0 0 0 F
1A Barracks-Kyle Hardik Hunter Comi 2.33333 Reg 12 3 74 0 0 0 0 M
1A Barracks-Kyle Hardik Gary Hardik 7.83333 Sub 12 10 107 0 1 0 1 M
1A Barracks-Kyle Hardik Tom Comi 2 Sub 3 0 18 0 0 0 0 M
1A Crooked Paddle-Randy F Moore Lynn Morton 0 Sub 12 4 47 0 0 0 0 M
1A Sichkos or-Al Harris Al Harris 0 0 0 0 0 0 0 0
1A Penny's or-Lindy Platz Lindy Platz 0 0 0 0 0 0 0 0
1A Penny Bar or-Kelvin Van Derhass 0 0 0 0 0 0 0 0
1B Rusty Nail-Wendy Mellring Wendy Mellring 4.18 Reg 100 39 709 0 0 0 0 F
1B Rusty Nail-Wendy Mellring Vivian Grove 3.79167 Reg 96 36 662 0 0 0 0 F
1B Rusty Nail-Wendy Mellring Shelley Reed 2.82 Reg 100 31 641 0 2 0 0 F
1B Rusty Nail-Wendy Mellring Brandon Corle 3.46154 Reg 52 17 350 0 0 0 0 M
1B Cornerstone or-Sharon Kontz Sharon Kontz 1.79688 Reg 128 28 755 0 1 0 0 F
1B Cornerstone or-Sharon Kontz Laura Ryder 2.39655 Reg 116 32 719 0 1 0 0 F
1b Cornerstone or-Sharon Kontz Sunn M Ryder 5.47917 Reg 96 51 743 0 3 0 0 M
1B Amer Leg. 12th-Billy West Greg Nothum 4.54545 Sub 33 17 240 0 1 0 0 M
1B Amer Leg. 12th-Billy West Brian Farmer 3.8 Reg 60 24 414 0 1 0 1 M
1B Amer Leg. 12th-Billy West Brian McIntyre 3.06667 Reg 60 23 392 0 2 0 0 M
1B Amer Leg. 12th-Billy West Billy West 3.44444 Reg 72 27 484 0 1 0 0 M
1B St. George's-Geno Riker Geno Riker 4.1282 Reg 78 32 551 0 3 0 0 M
1B St. George's-Geno Riker Fred Lopez 5.13043 Reg 69 34 522 0 3 0 0 M
1B St. George's-Geno Riker Joe Steiner 4.06061 Reg 66 19 464 0 1 0 0 M
1B St. George's-Geno Riker Ken Seelinger, Jr. 4.1282 Reg 78 28 551 0 2 0 0 M
1B St. George's-Geno Riker Steve Seidler 7.05128 Reg 78 53 665 2 9 1 0 M
1B Cornerstone or-Sharon Kontz Tara Stuck 2.03333 Reg 60 16 361 0 0 0 0 F
1B Kam's Logging-Mark Huff Mark Huff 4.48214 Reg 112 48 811 0 1 0 0 M
1B Kam's Logging-Mark Huff Dennis Akam 5.63793 Reg 116 65 907 0 5 0 2 M
1B Kam's Logging-Mark Huff Sue Akam 3.15517 Reg 116 42 763 0 1 0 0 F
1B Legion or-Bryan Beichner Bryan Beichner 7.42857 Reg 84 59 732 2 8 0 0 M
1B Legion or-Bryan Beichner William Brittain 5.34615 Reg 52 27 399 0 0 0 0 M
1B Legion or-Bryan Beichner Wes Rector 6.56 Reg 100 63 828 2 5 2 0 M
1B Legion or-Bryan Beichner Dave Townsend 3.21154 Reg 104 40 687 1 0 1 0 M
1B Last Shot-Russ Shuhart Russ Shuhart 2.05 Reg 80 25 482 1 2 0 0 M
1B Last Shot-Russ Shuhart Mike Connor 0 Reg 80 8 350 0 0 0 0 M
1B Last Shot-Russ Shuhart Doug Melvin 0.6 Reg 80 17 424 0 0 0 0 M
1B Last Shot-Russ Shuhart Walt Bretherton 0 Reg 72 11 356 0 0 0 1 M
1B Last Shot-Russ Shuhart Jeff Strumila 1.5 Sub 8 0 46 0 0 0 0 M
1B Last Shot-Russ Shuhart Doug Casane 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
1B Kng of St. Geo-Doug Cox Doug Cox 6.16092 Reg 87 53 703 1 3 1 0 M
1B Kng of St. Geo-Doug Cox Mike Case 6.59091 Reg 88 54 730 0 2 0 0 M
1B Kng of St. Geo-Doug Cox Tom, Jr. Kaliszewski 5.06818 Reg 88 42 663 0 2 0 0 M
1B Kng of St. Geo-Doug Cox Tom Kaliszewski 7.34091 Reg 88 62 763 2 7 1 0 M
1B Tursky's-Herman Halfhill Herman Halfhill 5.61111 Reg 72 38 562 0 6 0 1 M
1B Home Tavern-Neal Stewart Neal Stewart 7.76 Reg 75 60 666 8 10 5 1 M
1B Home Tavern-Neal Stewart Mike Hudson, Sr. 7.74713 Reg 87 69 772 4 12 6 0 M
1B Home Tavern-Neal Stewart Jason Hansen 8.17949 Reg 78 63 709 8 11 10 1 M
1B Home Tavern-Neal Stewart Anthony Vencill 6.72222 Reg 72 51 602 8 9 4 0 M
1B Home Tavern-Neal Stewart Marvin Swanson 7.73809 Reg 84 65 745 2 13 5 1 M
1B Home Tavern-Neal Stewart Roger McDonald 7.18518 Sub 27 20 232 2 4 4 0 M
1B Home Tavern-Neal Stewart Mike Hudson, Jr. 7.8 Sub 30 23 267 0 4 0 0 M
1B Home Tavern-Neal Stewart Zac Malasky 6.22222 Sub 27 19 219 0 4 0 0 M
1B Kam's Logging-Mark Huff James Lucas 0.517858 Reg 112 21 589 0 0 0 1 M
1B Amer Leg. 12th-Billy West Nick Marinelli 2.28986 Reg 69 20 424 0 1 0 0 M
1B Tursky's-Herman Halfhill Brent Smith 5.7971 Reg 69 39 545 1 5 1 0 M
1B Tursky's-Herman Halfhill Jesse Nelson 6.17391 Reg 69 43 558 1 6 3 0 M
1B Tursky's-Herman Halfhill Thomas Kleean 6 Reg 51 31 408 0 6 0 0 M
1B Tursky's-Herman Halfhill Kevin Maynard 5.06061 Reg 66 34 497 2 4 2 0 M
1B Tursky's-Herman Halfhill Bob Smith 4.53333 Sub 30 13 218 0 1 1 0 M
1B Tursky's-Herman Halfhill Maria Smith 4 Sub 3 1 21 0 0 0 0 F
1B Eagles-Randy Myers Randy Myers 4.66667 Reg 69 30 506 1 3 0 0 M
1B Eagles-Randy Myers Ben Brown 3.97222 Reg 72 34 503 0 3 0 0 M
1B Eagles-Randy Myers Kevin Latchaw 4.96296 Reg 54 27 404 0 1 0 0 M
1B Eagles-Randy Myers Mike Winger 4.80555 Reg 72 36 533 0 3 0 0 M
1B Eagles-Randy Myers Eric Cardy 7.21212 Reg 66 47 568 9 10 6 0 M
1B Tropicana-Lisa Brooks Lisa Brooks 3.4 Reg 100 42 670 1 0 1 0 F
1B Tropicana-Lisa Brooks Donna Burch 5.47727 Reg 88 49 681 0 3 0 0 F
1B Tropicana-Lisa Brooks Jeremy Hollabaugh 4.6 Reg 20 8 146 0 0 0 0 M
1B Tropicana-Lisa Brooks Jeff Carlson 4.71739 Reg 92 44 677 0 1 1 1 M
1B Amer Leg. 12th-Billy West Rick Page 4.11111 Sub 18 9 127 0 1 0 0 M
1B Amer Leg. 12th-Billy West Brian Bly 3.42857 Reg 42 18 282 2 2 0 0 M
1B Boardwalk-Joe Rohrer Joe Rohrer 6.09091 Reg 88 50 708 0 2 0 0 M
1B Boardwalk-Joe Rohrer Marty Rohrer 6.97222 Reg 72 50 611 0 4 0 0 M
1B Boardwalk-Joe Rohrer Jim Hibbler 5.13889 Reg 72 35 545 0 1 0 0 M
1B Boardwalk-Joe Rohrer Mike Vallimont 5.8 Reg 80 42 632 0 3 0 0 M
1B Kng of St. Geo-Doug Cox Dave Stratton 8.5 Sub 8 6 74 1 1 0 0 M
1B Kng of St. Geo-Doug Cox Beth Shapiro 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 F
1B Amer Leg. 12th-Billy West Jamey Umland 0 sub 6 0 19 0 0 0 0 M
1B The Ringers- Cierra Pate 8.3 Reg 40 32 366 0 5 0 0 F
1B The Ringers- Nick Stratton 7.81818 Reg 33 24 294 0 4 0 0 M
1B The Ringers- Charles Arkwright 5.23077 Reg 39 19 297 0 3 0 0 M
1B The Ringers- 0 0 0 0 0 0 0 0
1B Kng of St. Geo-Doug Cox Lisa Kaliszewski 0 Sub 4 0 14 0 0 0 0 F
1B St. George's-Geno Riker Jim Seelinger 5.33333 Sub 15 9 115 0 1 0 0 M
1B St. George's-Geno Riker Jason Jay Mattern 2 Sub 3 1 18 0 0 0 0 M
1B Crooked Paddle-Dennis Mansker Dennis Mansker 1.84375 Reg 64 38 379 0 3 11 1 M
1B Crooked Paddle-Dennis Mansker Rich Lenhardt 2.1875 Reg 64 40 390 1 2 8 1 M
1B Crooked Paddle-Dennis Mansker Jim Rifenberrick 1.34615 Reg 52 31 295 0 2 4 1 M
1B Crooked Paddle-Dennis Mansker Don Stallard 0 Reg 44 18 214 0 0 1 0 M
1B Crooked Paddle-Dennis Mansker Tracy Corbett 0 Sub 24 4 71 0 0 0 0 F
1B Crooked Paddle-Dennis Mansker Tyler Chess 7.5 Sub 4 4 35 0 1 1 1 M
1B Reservoir 26-Robert Neavins Robert Neavins 4.61111 Reg 36 18 263 0 2 0 0 M
1B Reservoir 26-Robert Neavins Myron Simmons 6.66667 Reg 36 25 300 2 3 1 0 M
1B Reservoir 26-Robert Neavins Melvin Bibbs 6.90909 Reg 33 21 279 0 3 2 0 M
1B Reservoir 26-Robert Neavins Mike Rossi 7.2 Sub 15 10 129 0 2 0 0 M
1B Reservoir 26-Robert Neavins Grover Beason 7.83333 Reg 36 28 321 2 5 0 0 M
1B Reservoir 26-Robert Neavins Benny DeJesus 4 Reg 18 7 126 0 1 0 0 M
1B Amer Leg 12th-Brian Bly Brian Bly 6.875 Reg 32 20 270 1 0 1 0 M
1B Amer Leg 12th-Brian Bly Brian Leamer 5.125 Reg 32 15 242 0 1 0 0 M
1B Amer Leg 12th-Brian Bly Brian McIntyre 5 Sub 8 4 60 0 0 0 0 M
1B Amer Leg 12th-Brian Bly Chris Manno 6.22222 Reg 36 19 292 2 0 2 0 M
1B Amer Leg 12th-Brian Bly Ehren McDermit 5.5625 Reg 32 16 249 0 1 0 0 M
1B Amer Leg 12th-Brian Bly Nick Ohmer 3.33333 Sub 12 5 80 0 0 0 0 M
1B Amer Leg 12th-Brian Bly Nick Marinelli 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
1B Tropicana-Bryan Anderson Bryan Anderson 0.916667 Reg 24 15 131 0 0 0 0 M
1B Tropicana-Bryan Anderson Shawn Fuller 0 Reg 28 13 136 0 0 1 0 M
1B Tropicana-Bryan Anderson Mitchell Anderson 0 Reg 20 9 97 0 0 0 0 M
1B Tropicana-Bryan Anderson Bruce Anderson 0 Reg 16 6 62 0 0 0 0 M
1B Tropicana-Bryan Anderson Fred Diemer 0 Sub 8 4 32 0 0 0 0 M
1B Tropicana-Bryan Anderson Joette Kerr 2.5 Sub 8 6 50 0 1 0 0 F
1B Tropicana-Bryan Anderson Mike Halfast 0 Sub 8 1 16 0 0 0 0 M
1B Barracks-Tony Machinski Tony Machinski 6.28572 Reg 21 15 171 0 1 0 0 M
1B Barracks-Tony Machinski Kevin Richardson 5.83333 Reg 24 16 190 0 3 0 0 M
1B Barracks-Tony Machinski Ken Richardson 6.91667 Reg 24 16 203 0 2 1 0 M
1B Sichkos or-Nick Powell Nick Powell 0 0 0 0 0 0 0 0
1B Penny's or-Betty Kuhar Betty Kuhar 0 0 0 0 0 0 0 0
2A Sutch's-Bill Horne Bill Horne 6.91667 Reg 96 62 812 0 5 2 0 M
2A Sutch's-Bill Horne Wayne Smith 4.4 Reg 100 44 720 0 2 0 0 M
2A Sutch's-Bill Horne Dave Kujawski 3.61765 Reg 68 24 463 0 0 0 0 M
2A Sutch's-Bill Horne Colin 2a Brooks 5.9375 Reg 96 56 765 1 4 0 0 M
2A Ralph E or-John Berlin John Berlin 5.93548 Reg 124 71 988 0 3 0 2 M
2A Ralph E or-John Berlin Nathan Ciaccio 5.68333 Reg 120 64 941 1 2 0 0 M
2A Ralph E or-John Berlin Tim Tannler 4.8125 Reg 128 64 948 0 4 0 0 M
2A Ralph E or-John Berlin Quintin Miller 7.10938 Reg 128 86 1095 1 8 0 1 M
2A Red Fox-Bill Skrutsky Bill Skrutsky 6.51282 Reg 78 50 644 1 7 2 1 M
2A Red Fox-Bill Skrutsky Dick Casey 6.33333 Reg 78 52 637 3 8 3 1 M
2A Red Fox-Bill Skrutsky Chad Johnson 6.29333 Reg 75 47 611 5 6 5 0 M
2A Red Fox-Bill Skrutsky Dustin Flatt 7.27536 Reg 69 50 596 2 9 0 0 M
2A Red Fox-Bill Skrutsky Buddy Skrutsky 7.26667 Reg 60 45 518 7 8 5 0 M
2A Red Fox-Bill Skrutsky Mike Kerstetter 7.33333 Sub 6 4 52 1 0 0 0 M
2A Red Fox-Jamaal Ulmer Jamaal Ulmer 7.09091 Reg 66 43 564 0 8 0 0 M
2A Red Fox-Jamaal Ulmer Herb Smalls 6.69333 Reg 75 50 626 1 8 0 0 M
2A Red Fox-Jamaal Ulmer Mario Newby 5.61111 Reg 72 38 562 0 5 0 0 M
2A Red Fox-Jamaal Ulmer Davontae Newby 5.77778 Reg 63 37 497 1 6 0 0 M
2A Red Fox-Jamaal Ulmer James Taylor 6.07018 Reg 57 30 458 0 3 0 0 M
2A Red Fox-Jamaal Ulmer Teresa Bruno 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 F
2A Kam's Logging-Jamie Cressley Jamie Cressley 1.24138 Reg 116 26 652 0 0 0 0 F
2A Kam's Logging-Jamie Cressley John Wertz 0 Reg 116 20 575 0 0 0 1 M
2A Kam's Logging-Jamie Cressley Scott Miller 2.74 Reg 100 27 637 0 0 0 0 M
2A Kam's Logging-Jamie Cressley Ivan 3B Olson 4.75 Reg 96 43 708 0 2 0 0 M
2A Marlins or-Chad Covell Chad Covell 4.16667 Reg 108 41 765 0 1 0 0 M
2A Amer Leg 12th-Sean McNerney Sean McNerney 6.1 REG 80 53 644 2 4 2 0 M
2A Amer Leg 12th-Sean McNerney Kate Hess 6.26191 Reg 84 50 683 0 0 0 0 F
2A Amer Leg 12th-Sean McNerney Bud Nelson 5.8913 Reg 92 52 731 0 3 0 0 M
2A Amer Leg 12th-Sean McNerney Ed Borgia 5.09375 Sub 64 31 483 0 0 0 1 M
2A Amer Leg 12th-Sean McNerney Scott Meyers 6 Sub 16 10 128 1 0 0 0 M
2A Amer Leg 12th-Sean McNerney Woody Garlick 5.45 reg 40 21 309 0 1 0 0 M
2A Marlins or-Chad Covell KC VanValkenberg 6.12069 Reg 116 70 935 3 5 1 0 M
2A Marlins or-Chad Covell Kyle Zeigler 7.68182 Reg 88 66 778 7 7 4 0 M
2A Marlins or-Chad Covell Ricky Brandon 6.42857 Reg 112 73 920 1 6 2 1 M
2A Reservoir 26-Renee Neavins Renee Neavins 2.975 Reg 80 25 519 0 0 0 0 F
2A Reservoir 26-Renee Neavins Robert Neavins 5.43478 Reg 92 51 710 0 3 0 0 M
2A Reservoir 26-Renee Neavins Sedrick Smith 5.525 Reg 80 42 621 0 3 0 0 M
2A Station 27-Melena Thompson Melena Thompson 4.07018 Reg 57 17 401 0 2 0 0 F
2A Barracks-Scott Meyers Scott Meyers 6.3871 Reg 93 59 762 2 9 1 0 M
2A Barracks-Scott Meyers Tim Pate 6.31111 Reg 90 56 734 0 7 1 0 M
2A Barracks-Scott Meyers Bud Nelson 6.61905 Reg 84 54 698 1 6 0 0 M
2A Barracks-Scott Meyers Josh Meyers 6.04598 Reg 87 52 698 0 7 0 0 M
2A Barracks-Scott Meyers Woody Garlick 5.83333 Sub 12 6 95 1 1 0 0 M
2A Barracks-Scott Meyers Roy Taylor 5.44445 Reg 90 45 695 0 3 0 1 M
2A Red Fox-Bill Skrutsky Mike Tromans 5.33333 Sub 9 4 69 0 1 0 0 M
2A Red Fox-Bill Skrutsky Preston Dillenmuth 7.66667 Sub 6 4 53 1 0 1 0 M
2A Station 27-Melena Thompson Lexus Nesby 3.77778 Reg 54 21 372 0 3 0 0 F
2A Station 27-Melena Thompson Melody Bisbee 2.66667 Sub 27 7 171 0 0 0 0 F
2A Station 27-Melena Thompson Robin Reagle 3.44928 Reg 69 28 464 0 1 0 1 F
2A Station 27-Melena Thompson Jamie Lankford 8.18182 Reg 33 25 300 0 5 0 0 F
2A Station 27-Melena Thompson Jennifer Shaw 4.94445 Reg 36 18 269 0 3 0 0 F
2A Station 27-Melena Thompson Tracy Inman 5.33333 Sub 18 12 138 0 3 0 0 F
2a Station 27-Melena Thompson Don Lankford 6 Sub 30 19 240 0 3 0 0 M
2A After Hours-Darren Wessell Nancy Snyder 5.66667 Reg 54 31 423 1 4 1 0 F
2A After Hours-Darren Wessell Steve Snyder 7.85185 Reg 54 39 482 2 7 1 0 M
2A After Hours-Darren Wessell Darren Wessell 6.25397 Reg 63 37 512 2 6 1 1 M
2A After Hours-Darren Wessell Dan Paup 4.87879 Reg 66 33 491 0 3 0 0 M
2A After Hours-Darren Wessell Bill Rankin 6 Reg 63 39 504 2 6 2 0 M
2A Tropicana-Bob Evans JR Evans 5.46154 Reg 52 31 402 3 3 2 0 M
2A Tropicana-Bob Evans Bob Evans 4.40625 Reg 64 26 461 0 1 0 1 M
2A Tropicana-Bob Evans Chris McDonald 5.7 Reg 60 31 471 0 2 3 3 M
2A Barracks-Scott Meyers Sean McNerney 6.77778 Sub 18 13 151 2 1 1 1 M
2A St. Boniface-Al Austin Al Austin 5.49398 Reg 83 47 643 0 2 0 0 M
2A St. Boniface-Al Austin Mark Bean 7.84091 Reg 88 69 785 1 9 0 2 M
2A St. Boniface-Al Austin Terry Etzel 5.44737 Reg 76 40 587 0 0 0 0 M
2A St. Boniface-Al Austin Dan Quigley 6.57692 Reg 52 36 431 0 3 0 0 M
2A Barracks-Scott Meyers Jim Garlick 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
2A Red Fox-Jamaal Ulmer Grover Beason 5.38461 Sub 39 23 300 1 3 1 0 M
2A Amer Leg 12th-Sean McNerney Josh Meyers 0 Sub 8 1 28 0 0 0 0 M
2A Just Ice- Dylan Culver 2.54545 Reg 33 9 207 0 1 0 0 M
2A Just Ice- Isiah Miller 4.93333 Reg 15 7 112 0 1 0 0 M
2A Just Ice- Tyler Klawuhn 2.74074 Reg 27 9 172 0 1 0 0 M
2A Reservoir 26-Renee Neavins Andre Smith 7.65385 Reg 52 39 459 2 5 1 0 M
2A Reservoir 26-Renee Neavins Roy McGill 7.625 Sub 16 11 141 0 1 0 0 M
2A Tropicana-Bob Evans Tom 2A Kesselring 6.5 Reg 64 40 528 0 3 0 0 M
2A Red Fox-Jamaal Ulmer Terry Gerard 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
2A Tursky's-Luke Ferry Luke Ferry 5.1 Reg 60 51 453 1 8 13 0 M
2A Tursky's-Luke Ferry John Kean 0 Reg 52 25 238 0 0 1 0 M
2A Tursky's-Luke Ferry Todd Foister 0.65625 Reg 64 34 341 0 1 8 0 M
2A Tursky's-Luke Ferry Jason McMillan 0 Reg 36 18 173 0 0 1 1 M
2A Tursky's-Luke Ferry Dave Sharples 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
2A Tursky's-Luke Ferry Jeff Hall 2 Sub 4 2 24 0 0 0 0 M
2A Tursky's-Luke Ferry Ricky Brown 2.2 Sub 40 25 244 0 1 4 0 M
2A Last Shot-Dan Ester Dan Ester 7.63636 Reg 33 26 291 0 5 0 0 M
2A Last Shot-Dan Ester Joe Mabie 7.44445 Reg 36 27 314 2 5 1 0 M
2A Last Shot-Dan Ester Chris Hart 7.48148 Reg 27 19 236 0 4 0 0 M
2A Last Shot-Dan Ester Bob Van Wie 4.59259 Reg 27 17 197 1 2 1 0 M
2A Last Shot-Dan Ester Juan Gomez 6.2 Reg 30 20 243 0 5 0 1 M
2A Last Shot-Dan Ester Dustin Koszarek 10 Sub 9 9 90 0 3 1 0 M
2A Last Shot-Don Kachik Don Kachik 6.25 Reg 40 26 325 0 0 1 0 M
2A Last Shot-Don Kachik Russ Shuhart 4.27778 Reg 36 17 257 0 0 0 0 M
2A Last Shot-Don Kachik Mike Conner 2.45 Reg 40 11 249 0 0 0 0 M
2A Last Shot-Don Kachik Danny Pasquarello 2.4375 Reg 32 9 199 0 0 0 0 M
2A Last Shot-Don Kachik Jeff Strumila 3.5 Sub 4 2 27 0 0 0 0 M
2A Last Shot-Don Kachik Jody Parks 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
2A Last Shot-Dan Ester Tyler Hart 10 Sub 6 6 60 0 2 0 0 M
2A Cornerstone-Julie First-Williams Julie First-Williams 0 Reg 28 12 120 0 0 0 0 F
2A Cornerstone-Julie First-Williams Julie Davis 2.1875 Reg 32 20 195 0 2 2 0 F
2A Cornerstone-Julie First-Williams Clint Russ 2.44444 Reg 36 22 224 0 1 2 0 M
2A Cornerstone-Julie First-Williams Crystal Thomson 0 Reg 36 15 160 0 0 0 0 F
2A Cornerstone-Julie First-Williams Debbie Murray 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 F
2A Cornerstone-Julie First-Williams Mike Thomson 4.83333 Sub 12 10 89 0 1 0 0 M
2A Cornerstone-Julie First-Williams Doug Vaneman 5.875 Sub 16 14 127 0 0 0 0 M
2A Last Shot-Dan Ester Jason Hansen 6.5 Sub 12 9 99 0 2 0 0 M
2A Last Shot-Don Kachik Alan Thompson 0.5 Sub 8 0 42 0 0 0 0 M
2A Amer Leg.-Shawn Akam Shawn Akam 2.28571 Reg 28 17 172 0 0 1 0 M
2A Amer Leg.-Shawn Akam Don Small 2 Reg 32 19 192 0 0 3 0 M
2A Amer Leg.-Shawn Akam Robert Bliss 2.92857 Reg 28 19 181 0 0 0 0 M
2A Amer Leg.-Shawn Akam Tim Whiteley 1.0625 Reg 32 18 177 0 0 2 1 M
2A Amer Leg.-Shawn Akam Toby Lupole 6.5 Sub 4 4 33 0 1 0 0 M
2A Amer Leg.-Shawn Akam Jim Taylor 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
2A Barracks-Jeremy Start Jeremy Start 8.25 Reg 24 20 219 2 3 2 0 M
2A Barracks-Jeremy Start Kennetta Start 6.5 Reg 24 14 198 0 1 0 0 F
2A Barracks-Jeremy Start Tristan Start 7.66667 Reg 24 18 212 0 2 1 0 M
2A Barracks-Jeremy Start Jon Loeppp 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
2A Bottom Line or-Scott Jashurek Scott Jashurek 0 0 0 0 0 0 0 0
2A Amer Leg.-Shawn Akam David Brooks 0 Sub 4 2 16 0 0 0 0 M
2A Girard Cafe or-Tod Wadika Tod Wadika 0 0 0 0 0 0 0 0
2B Sutch's-Bob Evans Bob Evans 6.02174 Reg 92 48 737 0 1 0 0 M
2B Sutch's-Bob Evans Ed Martin 7.56 Reg 100 71 878 0 4 0 0 M
2B Sutch's-Bob Evans Joe Beach 8.86364 Reg 88 76 830 4 11 2 0 M
2B Sutch's-Bob Evans Jim Ames 8.04167 Reg 96 73 866 2 6 5 0 M
2B Ralph E or-Jim Gruber Jim Gruber 6.35714 Reg 84 52 687 1 5 0 0 M
2B Ralph E or-Jim Gruber Brian Nyberg 7.46428 Reg 112 84 978 3 15 8 0 M
2B Ralph E or-Jim Gruber Chad Kelly 7.11364 Reg 88 67 753 1 10 4 0 M
2B Ralph E or-Jim Gruber Kenny Littlefield 7.25 Reg 104 76 897 3 9 0 1 M
2B Red Fox-Lisa Skrutsky Lisa Skrutsky 4.71111 Reg 45 22 331 0 1 0 0 F
2B Red Fox-Lisa Skrutsky Kate Hess 5.80952 Reg 63 27 498 0 0 0 0 F
2B Red Fox-Lisa Skrutsky Emily Schultz 4.18667 Reg 75 32 532 0 2 0 0 F
2B Red Fox-Lisa Skrutsky Linda Massey 5.2 Reg 60 34 456 0 3 0 0 F
2B Red Fox-Lisa Skrutsky Josh Davis 4.97222 Reg 72 37 539 3 3 0 0 M
2B Red Fox-Frank Stora Frank Stora 4.8421 Reg 57 25 423 0 2 0 0 M
2B Red Fox-Frank Stora Brian Leamer 4.33333 Reg 66 29 473 0 1 0 0 M
2B Red Fox-Frank Stora Dan Dudenhoffer 4.98551 Reg 69 37 517 0 1 0 0 F
2B Red Fox-Frank Stora Jay Wieczorek 4.93939 Reg 66 29 493 0 1 0 2 M
2B Red Fox-Frank Stora Joe Stiles 4.89855 Reg 69 28 514 0 2 0 1 M
2B Red Fox-Frank Stora Maria Acosta 2.33333 Sub 18 5 111 0 0 0 0
2B Red Fox-Frank Stora Steph Angelotti 4.06061 Sub 33 13 232 0 0 0 0 F
2B Kam's Logging-Colleen McDunn Colleen McDunn 4.57692 Reg 104 44 758 0 1 0 0 F
2B Kam's Logging-Colleen McDunn Denny Viglo 1.30357 Reg 112 23 633 0 0 0 0 M
2B Kam's Logging-Colleen McDunn Codie Morse 3.25 Reg 104 33 689 0 0 0 0 F
2B Kam's Logging-Colleen McDunn Ian Morse 1.96396 Reg 111 30 664 0 1 0 0 M
2B Marlins or-Jason Shontz Jason Shontz 4.78 Reg 100 49 739 0 2 0 0 M
2B Amer Leg 12th-Ken Richardson Ken Richardson 4.54545 Reg 88 44 640 2 2 1 0 M
2B Amer Leg 12th-Ken Richardson Brian Bly 4.81579 Reg 76 36 563 0 1 0 0 M
2B Amer Leg 12th-Ken Richardson Billy West 2.40476 Reg 84 29 521 0 0 0 0 M
2B Amer Leg 12th-Ken Richardson Jeff Davern 4.5 Reg 72 32 522 1 0 1 0 M
2B Amer Leg 12th-Ken Richardson Bob Wick 6 Sub 4 2 32 0 0 0 0 M
2B Marlins or-Jason Shontz Dan Come 4.10714 Reg 112 47 790 0 2 0 0 M
2B Marlins or-Jason Shontz Gary Carson 5 Reg 48 23 360 0 1 0 0 M
2B Marlins or-Jason Shontz Kurtis Billig 4.89286 Reg 112 55 834 0 3 0 0 M
2B Reservoir 26-Pat Doran Pat Doran 7.025 Reg 80 55 681 1 3 2 0 M
2B Reservoir 26-Pat Doran Pat Mullen 6.325 Reg 80 48 653 0 2 0 0 M
2B Reservoir 26-Pat Doran Matt Doran 5.42857 Reg 84 43 648 0 2 0 0 M
2B Reservoir 26-Pat Doran Bob Lilley 6.75 Reg 80 53 670 2 2 3 0 M
2B Station 27-Mark Merritt Mark Merritt 6.8 Reg 60 39 504 0 5 0 0 M
2B Barracks-Jeremy Start Jeremy Start 6.1282 Reg 78 46 629 4 5 1 0 M
2B Barracks-Jeremy Start Mario Mistretta 5.95238 Reg 84 49 670 1 6 2 0 M
2B Barracks-Jeremy Start Morgan Corey 6.13793 Reg 87 54 702 2 7 2 0 M
2B Barracks-Jeremy Start Gary Spoor 6.72464 Reg 69 48 577 3 7 4 2 M
2B Barracks-Jeremy Start Tristan Start 7.17778 Reg 90 65 773 5 12 8 0 M
2B Red Fox-Lisa Skrutsky Morgan Watkins 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 F
2B Station 27-Mark Merritt Tyler Chess 7.66667 Sub 6 5 53 1 1 0 0 M
2B Station 27-Mark Merritt Bob Brawn 5.33333 Reg 24 13 184 0 2 0 0 M
2B Station 27-Mark Merritt Chris Evans 5.09091 Reg 66 31 498 0 5 0 0 M
2B Station 27-Mark Merritt Lew Humes 5.46032 Reg 63 35 487 2 5 2 0 M
2B Station 27-Mark Merritt Tom Newcomb 6.5 Reg 72 48 594 2 8 3 0 M
2B Station 27-Mark Merritt Brian Thompson 7.71428 Sub 63 47 558 6 9 5 0 M
2B Station 27-Mark Merritt Dustin Shay 3.84615 Sub 39 13 270 0 1 0 0 M
2B After Hours-Steve Prichard Steve Prichard 3.13043 Reg 69 21 453 0 1 0 0 M
2B After Hours-Steve Prichard Don Prichard 1.93651 Reg 63 17 376 0 0 0 0 M
2B After Hours-Steve Prichard Amy Clark 3.4386 Reg 57 16 383 0 0 0 0 F
2B After Hours-Steve Prichard Mark Baker 2.63636 Reg 66 23 417 0 3 0 0 M
2B After Hours-Steve Prichard AnnaMarie Mauldin 2.5098 Reg 51 9 319 0 0 0 0 F
2B Tropicana-Eric Wilson Eric Wilson 4.71739 Reg 92 48 677 1 2 0 0 M
2B Tropicana-Eric Wilson Rich Hays 3.78571 Reg 84 42 579 0 2 0 0 M
2B Tropicana-Eric Wilson Joe Al-Bawi 2.71739 Reg 92 34 585 0 0 0 1 M
2B Tropicana-Eric Wilson Matt Culver 2.97917 Reg 96 36 623 0 0 0 0 M
2B Amer Leg 12th-Ken Richardson Dan Horn 2.25 Sub 8 3 49 0 0 0 0 M
2B Red Fox-Lisa Skrutsky Brad Hagley 4.64865 Sub 37 17 271 1 2 1 0 M
2B Barracks-Jeremy Start Kennetta Start 4.14286 Sub 42 18 297 0 1 0 0 F
2B Barracks-Jeremy Start Sam Start 2.66667 Sub 6 2 38 0 0 0 0 M
2B St. Boniface-Tom Bevan Tom Bevan 4.07895 Reg 76 29 535 0 0 0 0 M
2B St. Boniface-Tom Bevan Tom Guzowski 4.3 Reg 80 35 572 0 1 0 0 M
2B St. Boniface-Tom Bevan Eugene Jones 3.18182 Reg 44 14 290 0 0 0 0 M
2B St. Boniface-Tom Bevan Richard Rhoades 3.63158 Reg 76 29 518 0 0 0 0 M
2B Red Fox-Lisa Skrutsky Daphne Barzano 4.90476 Sub 42 21 313 0 2 0 0 F
2B Barracks-Jeremy Start Bob Devine 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
2B Reservoir 26-Pat Doran Mike Miodus 10 Sub 4 4 40 0 1 0 0 M
2B Reservoir 26-Pat Doran Dave Kloecker 5.16667 Sub 24 12 182 0 0 0 0 M
2B Undecided- Taylor Stratton 5.33333 Reg 18 8 138 0 1 0 0 M
2B Undecided- Autumn Comi 10.25 Reg 24 17 243 0 0 0 0 M
2B Undecided- Derrick Nicholson 5.77778 Reg 45 24 355 1 4 1 0 M
2B Amer Leg 12th-Ken Richardson Jason Fiddler 0.7 Sub 20 3 107 0 0 0 0 M
2B Amer Leg 12th-Ken Richardson Ed McDermit 0 Sub 4 0 11 0 0 0 0 M
2B Tursky's-Herman Halfhill Herman Halfhill 0 Reg 64 31 305 2 2 6 0 M
2B Tursky's-Herman Halfhill Bob Smith 0 Reg 56 23 223 0 1 2 1 M
2B Tursky's-Herman Halfhill Brent Smith 2.53125 Reg 64 43 401 0 5 4 0 M
2B Tursky's-Herman Halfhill Tom Holbrook 1.09375 Reg 64 37 355 1 1 5 0 M
2B Tursky's-Herman Halfhill Kevin Maynard 0 Sub 4 2 19 0 0 0 0 M
2B Tursky's-Herman Halfhill Tom Kleean 0 Sub 4 2 19 0 0 0 0 M
2B Amer Leg 12th-Brian McIntyre Brian McIntyre 4.42424 Reg 33 14 238 0 1 0 0 M
2B Amer Leg 12th-Brian McIntyre Billy West 3.27778 Reg 36 14 239 0 0 0 0 M
2B Amer Leg 12th-Brian McIntyre Brian Farmer 2.59259 Reg 27 7 170 0 0 0 0 M
2B Amer Leg 12th-Brian McIntyre Nick Marinelli 1.75758 Reg 33 8 194 0 0 0 0 M
2B Amer Leg 12th-Brian McIntyre Jason Fiddler 2.73333 Reg 30 12 191 0 1 0 0 M
2B Amer Leg 12th-Brian McIntyre Jeff Davern 5.66667 Sub 12 6 94 0 0 0 0 M
2B Amer Leg 12th-Brian McIntyre Connor McIntyre 0 Sub 6 0 27 0 0 0 0 M
2B Amer Leg 12th-Brian McIntyre Rich Page 10 Sub 3 3 30 0 1 0 0 M
2B VFW 470-Benny DeJesus Benny DeJesus 6.5 Reg 32 20 264 0 1 1 0 M
2B VFW 470-Benny DeJesus Matt Dinges 6.94445 Reg 36 25 305 1 0 1 0 M
2B VFW 470-Benny DeJesus Mike Tromans 7.25 Reg 40 29 345 1 2 2 0 M
2B VFW 470-Benny DeJesus Chris Hart 2.625 REG 16 7 101 1 0 0 0 M
2B VFW 470-Benny DeJesus Joe Tromans 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
2B VFW 470-Benny DeJesus Tyler Hart 4.25 Sub 8 3 57 0 0 1 0 M
2B Cornerstone-Owen Williams Owen Williams 4.77778 Reg 36 28 266 1 2 7 0 M
2B Cornerstone-Owen Williams Shawn Fitzsimmons 6.1 Reg 40 35 322 1 5 8 0 M
2B Cornerstone-Owen Williams Rob Daub 0 Reg 24 10 107 0 0 3 0 M
2B Cornerstone-Owen Williams Calvin Murray 1.5 Reg 16 9 92 0 1 1 0 M
2B Cornerstone-Owen Williams Bruce Mowery 4.14286 Sub 28 20 198 0 0 4 0 M
2B Cornerstone-Owen Williams Greg Priest 7.625 Sub 16 14 141 2 0 4 0 M
2B Amer Leg-Jake Stockton Jake Stockton 0.25 Reg 16 9 82 0 0 0 1 M
2B Amer Leg-Jake Stockton Luke Harrington 2.125 Reg 32 21 194 0 3 4 0 M
2B Amer Leg-Jake Stockton Bryan Pierce 0 Reg 28 13 133 0 0 1 0 M
2B Amer Leg-Jake Stockton Greg Hennigh 4 Reg 20 14 140 0 1 5 0 M
2B Amer Leg-Jake Stockton Jason Martin 5.75 Sub 8 7 63 0 1 0 0 m
2B Amer Leg-Jake Stockton Josh Ongley 2.75 Sub 16 10 102 0 0 2 0 M
2B Barracks-Jeremy Marsh Jeremy Marsh 4.5 Reg 24 10 174 0 0 0 0 M
2B Barracks-Jeremy Marsh Justin Machinski 4.76191 Reg 21 10 155 0 0 0 0 M
2B Barracks-Jeremy Marsh Nick Machinski 3.6 Reg 15 6 102 0 0 0 0 M
2B Barracks-Jeremy Marsh Perry Belden 0 Sub 12 2 57 0 0 0 0 M
2B Bottom Line or-Brian Bisbey Brian Bisbey 0 0 0 0 0 0 0 0
2B VFW 470-Benny DeJesus Bob Van Wie 7.33333 Sub 12 8 104 0 0 0 0 M
2B Girard Cafe or-Dan Gates Dan Gates 0 0 0 0 0 0 0 0
3A Last Call-Joe Karns Joe Karns 6.30769 Reg 52 30 424 1 2 1 0 M
3A Last Call-Joe Karns Rickey Kimes 7.46875 Reg 64 47 559 0 6 0 0 M
3A Last Call-Joe Karns BJ Wilson 5.36111 Reg 72 36 553 0 1 0 0 M
3A Last Call-Joe Karns John Krafczynski 7.8 Reg 100 73 890 1 8 0 1 M
3A Fat Daddy's or-Mike McPherson Mike McPherson 3.94231 Reg 104 50 725 0 2 0 0 M
3A Fat Daddy's or-Mike McPherson JR Evans 7.36111 Reg 72 56 625 1 6 0 0 M
3A Fat Daddy's or-Mike McPherson Ryan Rickerson 4.91667 Reg 72 39 537 0 3 0 0 M
3A Fat Daddy's or-Mike McPherson Dan Sobina 5.625 Reg 112 70 875 1 3 1 0 M
3A VFW #470-Mandy Mabie Mandy Mabie 3.97436 Reg 78 36 545 0 1 0 0 F
3A VFW #470-Mandy Mabie Jake Zyboyovski 5.26667 Sub 30 16 229 0 2 0 1 M
3A VFW #470-Mandy Mabie Jamie Lipchik 3.15942 Reg 69 25 454 0 1 0 0 M
3A VFW #470-Mandy Mabie Don Kachik 5.41333 Reg 75 48 578 0 7 0 0 M
3A VFW #470-Mandy Mabie Gary Iaboni 4.48485 Reg 66 35 478 0 4 0 0 M
3A VFW #470-Mandy Mabie Terry Lapping 5.11111 Reg 63 31 476 0 4 0 0 M
3A Res 26-James Fuller James Fuller 3.44444 Reg 72 21 484 0 0 0 0 M
3A Res 26-James Fuller Albert Hiefner 3.33333 Reg 66 23 440 0 1 0 0 M
3A Res 26-James Fuller Kayla Stempka 4.97222 Reg 72 36 539 0 3 0 0 F
3A Res 26-James Fuller Rob Stempka 4.33333 Reg 66 24 473 0 0 2 0 M
3A Res 26-James Fuller Mike Socie 5.25 Reg 72 37 549 0 4 0 0 M
3A Huey's-Brad Lucas Brad Lucas 5.39655 Reg 116 60 893 1 3 0 0 M
3A Huey's-Brad Lucas TA Lucas 3.31034 Reg 116 42 772 2 0 1 1 M
3A Huey's-Brad Lucas Mike Come 7.06818 Reg 88 60 751 0 8 1 0 M
3A Huey's-Brad Lucas Frankie McIntyre 7.83333 Reg 108 81 963 2 8 5 0 M
3A Marlins or-Wendy Kiehart Wendy Kiehart 3.2069 Reg 116 37 766 0 0 0 0 M
3A Amer Leg 3rd-Myron Simmons Myron Simmons 6.17391 Reg 92 57 744 1 5 0 0 M
3A Amer Leg 3rd-Myron Simmons Mark Odom 5.975 Reg 80 46 639 2 0 1 3 M
3A Amer Leg 3rd-Myron Simmons Grover Beason 5.36957 Reg 92 51 707 2 2 2 0 M
3A Amer Leg 3rd-Myron Simmons Mathew Leach 6.13636 Reg 88 57 710 1 3 2 0 M
3A Amer Leg 3rd-Myron Simmons Andre Smith 7.5 Sub 4 3 35 0 0 0 0 M
3A Amer Leg 3rd-Myron Simmons Kris Kossbiel 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
3A Amer Leg 3rd-Myron Simmons Joe Spears 4.5 Sub 12 4 87 0 0 0 0 M
3A Marlins or-Wendy Kiehart Belinda Foltz 5.45833 Reg 96 53 742 0 2 1 1 F
3A Marlins or-Wendy Kiehart Beth Acton 2.46956 Reg 115 34 717 0 0 0 0 F
3A Marlins or-Wendy Kiehart Dawn Blake 6.06667 Reg 120 72 964 0 3 0 0 F
3A Res 26-James Fuller Kelon Baker 5.33333 Sub 3 1 23 0 0 0 0 M
3A Res 26-James Fuller Steven Fuller 4.8 Sub 15 9 111 0 2 0 0 M
3A Res 26-James Fuller Christian Phenneger 6 Sub 9 4 72 0 0 0 0 M
3A 21 Hampton-Bryon Bomboy Bryon Bomboy 5.77778 Reg 72 41 568 0 1 0 0 M
3A 21 Hampton-Bryon Bomboy Eric Bey 4.53125 Reg 64 32 465 0 1 0 0 M
3A 21 Hampton-Bryon Bomboy Scott Conaway 4.93478 Reg 92 43 687 0 2 0 0 M
3A 21 Hampton-Bryon Bomboy Natasha Struchen 4.45833 Sub 48 21 347 0 0 0 0 F
3A 21 Hampton-Bryon Bomboy Ramon Pagan 6.52381 Reg 84 52 694 1 2 2 0 M
3A Crooked Paddle-Dennis Mansker Dennis Mansker 6.61111 Reg 72 48 598 1 7 2 0 M
3A VFW 4965-Kris Lapping Kris Lapping 3.71111 Reg 90 30 617 0 0 0 0 M
3A VFW 4965-Kris Lapping Isaac Howard 3.10345 Reg 87 30 570 0 2 0 0 M
3A VFW 4965-Kris Lapping Brandan Clough 3.67816 Reg 87 35 595 0 2 0 0 M
3A VFW 4965-Kris Lapping Zac Sechrist 4.69333 Reg 75 37 551 1 4 2 0 M
3A VFW 4965-Kris Lapping Rob Pardee 0 Sub 9 1 42 0 0 0 0 M
3A VFW 4965-Kris Lapping Greg Fisher 3.02564 Sub 39 13 254 0 2 0 0 M
3A VFW 4965-Kris Lapping Dale Balsinger 0.666667 Sub 3 0 16 0 0 0 0 M
3A VFW #470-Mandy Mabie Chuck Mabie 4.53333 Sub 15 6 109 0 1 0 0 M
3A Crooked Paddle-Dennis Mansker Jim Rifenberrick 6.47222 Reg 72 44 593 2 7 1 0 M
3A Crooked Paddle-Dennis Mansker Alex Cuellar 6.86111 Reg 72 46 607 0 8 0 2 M
3A Crooked Paddle-Dennis Mansker Rich Lenhardt 6.69565 Reg 69 46 576 0 7 1 0 M
3A Crooked Paddle-Dennis Mansker Ryan Hancox 6.78788 Reg 66 42 554 2 6 2 1 M
3A Crooked Paddle-Dennis Mansker Harry Miller 10 Sub 3 3 30 0 1 0 0 M
3A Crooked Paddle-Dennis Mansker Donnie Stallard 8.33333 Sub 6 5 55 0 1 0 0 M
3A 21 Hampton-Bryon Bomboy Kendra Fitzgerald 1 Sub 4 0 22 0 0 0 0 F
3A VFW-Vernon Wielandt Vernon Wielandt 5 Reg 66 32 495 0 3 0 1 M
3A VFW-Vernon Wielandt John Miller 5 Reg 66 35 495 0 7 0 1 M
3A VFW-Vernon Wielandt Roger Turner 4.15686 Reg 51 19 361 0 2 0 0 M
3A VFW-Vernon Wielandt Ed Turner 5.07936 Reg 63 31 475 0 2 0 0 M
3A VFW-Vernon Wielandt Nick Benn 5.71014 Reg 69 41 542 0 7 0 0 M
3A Moose-Rod Johnson Rod Johnson 7.74 Reg 100 78 887 4 10 4 0 M
3A Moose-Rod Johnson Tim Brown 6 Reg 80 49 640 4 3 2 1 M
3A Moose-Rod Johnson Robert Lindsey 6.68182 Reg 88 60 734 1 3 1 1 M
3A Moose-Rod Johnson Rob Daub 6.43478 Reg 92 62 756 1 4 3 0 M
3A TK's-Larry Edwards Larry Edwards 5.97727 Reg 88 47 703 1 3 1 0 M
3A TK's-Larry Edwards Jeremy Stankiewicz 4.15 Reg 80 32 566 0 0 1 0 M
3A TK's-Larry Edwards Russell Bean 5.675 Reg 80 38 627 0 0 0 0 M
3A TK's-Larry Edwards Shane Hall 7.38636 Reg 88 59 765 0 4 0 0 M
3A VFW 4965-Kris Lapping Dale Gregory 3.66667 Reg 78 31 533 0 2 1 0 M
3A White Lies- Levi Carpin 5.63636 Reg 33 18 258 0 1 0 0 M
3A White Lies- Seth Oblinski 3.77778 Reg 36 17 248 0 0 0 0 M
3A White Lies- Carson Smith 2 Reg 27 7 162 0 0 0 0 M
3A White Lies- Connor Smith 4.22222 Reg 27 8 192 0 0 0 0 M
3A Vernon Central-Chris Evans Chris Evans 0 Reg 52 19 194 0 0 3 1 M
3A Vernon Central-Chris Evans Christy Mast 1.16667 Reg 60 33 335 0 1 8 2 M
3A Vernon Central-Chris Evans Lew Humes 1.58065 Reg 62 37 359 0 1 11 3 M
3A Vernon Central-Chris Evans Tom Newcomb 1.65625 Reg 64 37 373 0 1 14 1 M
3A Vernon Central-Chris Evans John Hedden 3.125 Sub 16 12 105 0 1 2 0 M
3A Vernon Central-Chris Evans Brian Thompson 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
3A Vernon Central-Chris Evans Mark Merritt 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
3A Red Fox-Lisa Skrutsky Lisa Skrutsky 8 Reg 9 7 81 0 2 0 0 F
3A Red Fox-Lisa Skrutsky Emily Schultz 6.81482 Reg 27 18 227 0 2 0 0 F
3A Red Fox-Lisa Skrutsky Hannah McMichael 6.16667 Reg 36 23 291 0 4 1 0 F
3A Red Fox-Lisa Skrutsky Austin Zeigler 6.11111 Reg 36 24 290 2 3 1 0 M
3A Red Fox-Lisa Skrutsky Mark Askins 7.77778 Reg 36 28 320 6 5 5 0 M
3A Red Fox-Lisa Skrutsky Dick Casey 6.57143 Sub 21 14 174 1 0 0 0 M
3A Red Fox-Lisa Skrutsky Bill Skrutsky 5 Sub 6 3 45 0 0 0 0 M
3A Red Fox-Lisa Skrutsky Johnnie B 4.66667 Sub 9 5 66 1 0 1 0 M
3A Hunter's-Tim Black Jr. Tim Black Jr. 6.1 Reg 40 26 322 0 1 0 0 M
3A Hunter's-Tim Black Jr. Tim Black, Sr. 7 sub 12 8 102 0 1 0 0 M
3A Hunter's-Tim Black Jr. Brad Hagley 5.75 Reg 32 20 252 1 0 1 0 M
3A Hunter's-Tim Black Jr. Brett Erven 7.5 Reg 40 29 350 0 3 0 0 M
3A Hunter's-Tim Black Jr. Dan Rocky 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
3A Hunter's-Tim Black Jr. Robert Neavins 2.5 Sub 8 3 50 0 0 0 0 M
3A Pub 302-Jim Gruber Jim Gruber 2.21429 Reg 28 17 171 0 0 0 1 M
3A Pub 302-Jim Gruber Brian Nyberg 6.45 Reg 40 36 329 0 4 11 0 M
3A Pub 302-Jim Gruber Ken Littlefield 2.94444 Reg 36 23 233 0 2 5 0 M
3A Pub 302-Jim Gruber Chad Kelley 6.25 Reg 8 7 65 0 0 0 0 M
3A Pub 302-Jim Gruber Scott McGraw 3.85714 Sub 28 20 194 0 2 4 0 M
3A Pub 302-Jim Gruber Marc Henry 0 Sub 12 6 52 0 0 1 0 M
3A Pub 302-Jim Gruber Jacob Gruber 10 Sub 4 4 40 0 0 0 0 M
3A Hunter's-Tim Black Jr. Mike Harter 8 Reg 36 28 324 0 1 0 0 M
3A Moose-Rod Johnson Rod Johnson 3.57143 Reg 28 19 190 0 1 7 0 M
3A Moose-Rod Johnson Les Shade 1.64286 Reg 28 16 163 0 1 2 0 M
3A Moose-Rod Johnson Bob Lindsey 3.1875 Reg 32 22 211 0 2 2 0 M
3A Moose-Rod Johnson Brandon Chamberlin 0.428572 Reg 28 15 146 0 1 2 2 M
3A Moose-Rod Johnson Tom Kesselring 1.5 Sub 4 2 23 0 0 0 0 M
3A Moose-Rod Johnson Bill English 5 Sub 8 6 60 0 0 1 0 M
3A Barracks-Eric Ott Eric Ott 5.33333 Reg 21 14 161 0 2 0 0 M
3A Barracks-Eric Ott Henry Wentz 4.5 Reg 24 15 174 0 0 0 0 M
3A Barracks-Eric Ott Tina Wentz 3.42857 Reg 21 9 141 0 0 0 0 F
3A Barracks-Eric Ott Mike Harmon 10 Sub 3 3 30 0 1 0 0 M
3A Sichkos or-Fred Blood Fred Blood 0 0 0 0 0 0 0 0
3A Barracks-Eric Ott Chuck Fouch 0 Sub 3 1 15 0 0 0 0 M
3A Penny's or-Jaymie Tokar Jaymie Tokar 0 0 0 0 0 0 0 0
3B Last Call-Jason Kreidler Jason Kreidler 6.91566 Reg 83 55 702 0 4 0 0 M
3B Last Call-Jason Kreidler Bobbie Cochran 4.5 Reg 104 47 754 0 2 0 0 F
3B Last Call-Jason Kreidler Donald Weller, Jr 5.02174 Reg 92 42 691 0 2 0 0 M
3B Last Call-Jason Kreidler Trevor 3b Reed 5.46667 Reg 60 33 464 0 1 2 0 M
3B Fat Daddy's or-Rick Ristau Ricky, II Ristau 7.2 Reg 100 67 860 2 6 2 0 M
3B Fat Daddy's or-Rick Ristau Ken Ristau 4.36667 Reg 60 26 431 0 0 0 0 M
3B Fat Daddy's or-Rick Ristau Rick Ristau 3.91071 Reg 112 39 779 1 0 2 0 M
3B VFW #470-Mike Hodges Mike Hodges 5.78667 Reg 75 43 592 5 4 2 0 M
3B VFW #470-Mike Hodges Mike Dvorak 7.38667 Reg 75 57 652 3 10 3 2 M
3B VFW #470-Mike Hodges Ted Maleski 6.12121 Reg 66 41 532 3 4 3 0 M
3B VFW #470-Mike Hodges Chris Graves 4.42667 Reg 75 34 541 1 3 1 0 M
3B VFW #470-Mike Hodges Mark Makarewicz 5.49333 Reg 75 41 581 1 5 1 0 M
3B Res 26-Robert Neavins Robert Neavins 6.05128 Reg 78 47 626 1 7 1 0 M
3B Res 26-Robert Neavins Renee Neavins 6.08696 Reg 69 36 555 0 2 0 0 F
3B Res 26-Robert Neavins Roy McGill 7.21739 Reg 69 46 594 1 11 1 0 M
3B Res 26-Robert Neavins Sedrick Smith 5.65333 Reg 75 38 587 0 2 0 0 M
3B Huey's-Wally Ciukaj Wally Ciukaj 5.57143 Reg 112 65 872 2 5 1 1 M
3B Huey's-Wally Ciukaj Tim Case 6.27778 Reg 108 70 879 2 5 5 0 M
3B Huey's-Wally Ciukaj Julie Davis 7.46428 Reg 112 82 978 1 9 1 0 F
3B Huey's-Wally Ciukaj Clint Russ 7.28572 Reg 112 79 968 3 8 4 0 M
3B Marlins or-Ed Martin Ed Martin 7.18518 Reg 108 70 928 0 5 0 2 M
3B 21 Hampton-Dan Ramirez Dan Ramirez 7.5 Reg 60 47 525 5 2 2 0 M
3B 21 Hampton-Dan Ramirez Mark Askins 6.80555 Reg 72 47 605 1 3 1 0 M
3B 21 Hampton-Dan Ramirez Tim Black 5.5625 Sub 32 18 249 0 1 0 0 M
3B 21 Hampton-Dan Ramirez Tom Merchant 6.8 Reg 80 55 672 1 4 1 1 M
3B 21 Hampton-Dan Ramirez Mike Rossi 7.16667 Sub 36 27 309 1 2 0 0 M
3B 21 Hampton-Dan Ramirez Marv Lewis 7 Sub 8 6 68 0 0 0 0 M
3B 21 Hampton-Dan Ramirez Dave Grandalski 6.875 Reg 48 30 405 0 2 0 0 M
3B Marlins or-Ed Martin Jeff Gibson 7.57143 Reg 112 88 984 7 12 6 0 M
3B Marlins or-Ed Martin Tim Thompson 8.3 Reg 100 80 915 4 10 7 0 M
3B Marlins or-Ed Martin Jim Tudor 8.54 Reg 100 85 927 11 11 4 3 M
3B Red Fox-Hannah McMichael Hannah McMichael 4.725 Reg 80 36 589 1 1 1 0 F
3B Red Fox-Hannah McMichael Steven Zeigler 4.5 Reg 76 30 551 0 2 0 0 M
3B Red Fox-Hannah McMichael Austin Zeigler 5.02632 Reg 76 35 571 0 1 3 0 M
3B Red Fox-Hannah McMichael Patty Zeigler 4.52778 Reg 72 30 523 0 1 0 0 F
3B Red Fox-Hannah McMichael Emily Schultz 3.25 Sub 24 9 159 0 1 0 0 F
3B Red Fox-Hannah McMichael Joey Thomas 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
3B Crooked Paddle-Randy F. Moore Randy F Moore 5.09524 Reg 42 23 317 0 2 0 0 M
3B VFW 4965-Chris Phillips Chris Phillips 5.23809 Reg 84 49 640 0 6 0 0 M
3B VFW 4965-Chris Phillips Eric Ott 6.33333 Reg 90 57 735 0 7 0 0 M
3B VFW 4965-Chris Phillips Henry Wentz 5.39583 Reg 96 55 739 0 7 0 0 M
3B VFW 4965-Chris Phillips Bob Harmon 6.24242 Reg 66 39 536 0 3 1 0 M
3B VFW 4965-Chris Phillips Kerry Nassef 5.85417 Reg 96 58 761 0 6 0 0 M
3B VFW 4965-Chris Phillips Ean Lee 3.86667 Sub 30 13 208 0 1 1 0 M
3B VFW 4965-Chris Phillips Tina Wentz 2.55556 Sub 18 6 113 0 0 0 0 F
3B Crooked Paddle-Randy F. Moore Randy R Moore 5.51111 Reg 45 24 349 0 2 0 0 M
3B Crooked Paddle-Randy F. Moore Mike Moore 4.73684 Reg 57 30 420 0 3 0 0 M
3B Crooked Paddle-Randy F. Moore Jack Koren 5.15556 Reg 45 23 341 2 4 1 0 M
3B Crooked Paddle-Randy F. Moore William Seaborn 5.21569 Reg 51 28 388 0 3 0 0 M
3B Crooked Paddle-Randy F. Moore Joe Calvin 5.57576 Sub 33 17 257 0 2 0 1 M
3B Crooked Paddle-Randy F. Moore Shaun Moore 4.78431 Sub 51 22 377 0 2 0 0 M
3B Crooked Paddle-Randy F. Moore Jackie Moore 3.44444 Sub 36 11 242 0 2 0 0
3B VFW-Jim Cherry Jim Cherry 7.72222 Reg 72 54 638 2 11 0 0 M
3B VFW-Jim Cherry Dean Foster 8.19444 Reg 72 58 655 1 12 1 0 M
3B VFW-Jim Cherry Booey Reed 7.12121 Reg 66 48 565 2 8 1 0 M
3B VFW-Jim Cherry Mike Haggerty 6.03922 Reg 51 30 409 0 5 0 0 M
3B Moose-Jill Greene Jill Greene 2.26087 Reg 92 22 564 0 0 1 0 F
3B Moose-Jill Greene Shawn Greene 3.83333 Reg 72 23 498 0 0 0 0 M
3B Moose-Jill Greene Brandon Brooks 4.67857 Reg 56 29 411 1 0 1 0 M
3B Moose-Jill Greene Peggy Boleratz 5.06818 Reg 88 41 663 1 3 0 1 F
3B Res 26-Robert Neavins John Caporale 7.33333 Sub 15 11 130 0 1 0 0 M
3B TK's-Nate Rexford Nate Rexford 6.30555 Reg 72 40 587 0 2 0 0 M
3B TK's-Nate Rexford Ed Gorski 5.88095 Reg 84 46 667 1 3 0 0 M
3B TK's-Nate Rexford Joe Jackula 3.375 Reg 16 4 107 0 0 0 0 M
3B TK's-Nate Rexford Frank Gyuratz 5.3 Reg 60 29 459 0 3 0 0 M
3b VFW-Jim Cherry Todd 3b Hanlon 7.53488 Reg 43 29 377 0 5 0 0 M
3B Res 26-Robert Neavins Myron Simmons 5.86667 Sub 15 8 119 0 1 0 0 M
3B TK's-Nate Rexford Art 3B Fels 3.36842 reg 76 24 508 0 0 0 0 M
3B Res 26-Robert Neavins Mike Rossi 7.26984 Reg 63 48 544 4 8 3 0 M
3B Dream Team- Matt Alecci 6.88889 Reg 18 12 152 0 3 0 0 M
3B Dream Team- Nathan Lazan 4 Reg 28 13 196 0 2 0 0 M
3B Dream Team- DJ Summers 8.04348 Sub 46 38 415 1 6 0 0 M
3B Red Fox-Hannah McMichael Frank Stora 4.25 Sub 8 2 57 0 0 0 0 M
3B Vernon Central-Maria Smith Maria Smith 0 Reg 56 22 219 0 0 0 2 F
3B Vernon Central-Maria Smith Jodi Mowris 0 Reg 60 19 182 0 0 0 0 F
3B Vernon Central-Maria Smith Kirsten Mowris 0 Reg 64 16 190 0 0 1 0 F
3B Vernon Central-Maria Smith Jesse Nelson 2 Reg 64 38 384 1 1 9 3 F
3B Vernon Central-Maria Smith Garth Delp 3 Sub 8 6 52 0 0 1 0 M
3B Vernon Central-Maria Smith Ryan Daniels 4 Sub 4 3 28 0 0 0 0 M
3B Bayfront Lounge-Cornell Petty Cornell Petty 3.88889 Reg 36 13 250 0 1 1 0 M
3B Bayfront Lounge-Cornell Petty Jerry Petty 4.13333 Reg 15 7 106 0 1 0 0 M
3B Bayfront Lounge-Cornell Petty Brian Leamer 4 Reg 33 13 231 0 0 0 0 M
3B Bayfront Lounge-Cornell Petty John Sporcic 2.74074 Reg 27 9 172 0 2 1 0 M
3B Reservoir 26-Renee Neavins Renee Neavins 3.58333 Reg 24 11 163 0 1 0 0 F
3B Reservoir 26-Renee Neavins Andy Baughman 4 Reg 8 3 56 0 0 0 0 M
3B Reservoir 26-Renee Neavins Roy McGill 3.5 Reg 28 13 189 1 1 1 0 M
3B Reservoir 26-Renee Neavins Jim Mahoney 1 Reg 4 1 22 0 0 0 0 M
3B Reservoir 26-Renee Neavins Herb Smalls 6.16667 Sub 12 8 97 0 1 0 0 M
3B Reservoir 26-Renee Neavins Sedrick Smith 8 Sub 4 3 36 0 0 0 0 M
3B Reservoir 26-Renee Neavins Devon Metzler 1.8 Sub 20 3 118 0 0 0 0 F
3B Bayfront Lounge-Cornell Petty Gordon Marsh 5 Sub 24 12 180 0 2 0 0 M
3B - Dave Woodard 6.66667 Sub 3 2 25 0 0 0 0 M
3B Pub 302-John Berlin John Berlin 1.1 Reg 40 22 222 0 0 2 0 M
3B Pub 302-John Berlin Nathan Ciaccio 1.35714 Reg 28 15 159 0 0 3 0 M
3B Pub 302-John Berlin Tim Tannler 0.3125 Reg 32 15 165 0 0 2 0 M
3B Pub 302-John Berlin Quintin Miller 4.25 Reg 32 23 228 0 0 7 1 M
3B Bayfront Lounge-Cornell Petty Martell McKinize 5 Sub 6 2 45 0 0 0 0 M
3B Moose-Jill Greene Jill Greene 0 Reg 20 6 77 0 0 0 0 F
3B Moose-Jill Greene Mary Winans 0 Reg 28 13 130 0 0 1 0 F
3B Moose-Jill Greene Peggy Boleratz 0.666667 Reg 24 13 128 0 0 2 0 F
3B Moose-Jill Greene Brandon Brooks 2.5 Reg 24 15 150 0 0 3 0 M
3B Moose-Jill Greene Tera Johnson 3 Sub 12 9 78 0 1 2 0 F
3B Moose-Jill Greene Shawn Greene 0 Sub 12 7 60 0 0 1 1 M
3B Moose-Jill Greene Sam Farella 0 Sub 12 5 54 0 0 0 0 M
3B Pub 302-John Berlin Rod McCaslin 3.42857 Sub 28 19 188 0 0 3 0 M
3B Sichkos or-Nate Lundgren Nate Lundgren 0 0 0 0 0 0 0 0
3B Bayfront Lounge-Cornell Petty Ronnie Ratcliff 0 Sub 3 0 15 0 0 0 0 M
3B Bayfront Lounge-Cornell Petty David Wooder 10 Reg 3 3 30 0 1 0 0 M
3B Penny's or-Crystal Graves Crystal Graves 0 0 0 0 0 0 0 0
4A Last Call-Ken Reed Ken Reed 6.73077 Reg 104 67 870 1 5 1 0 M
4A Last Call-Ken Reed Scott McClellan 6.88889 Reg 108 68 912 1 5 0 0 M
4A Last Call-Ken Reed Paul Fox 6.7037 Reg 108 75 902 1 7 1 0 M
4A Last Call-Ken Reed Eric Boone 7.20588 Reg 68 46 585 0 6 0 0 M
4A Cronies or-Bobbie Derry Bobbie Derry 2.2963 Reg 108 31 664 0 0 0 0 F
4A Cronies or-Bobbie Derry Austin Norman 3.77419 Reg 124 50 854 0 0 0 0 M
4A Cronies or-Bobbie Derry Rhonda Sharrer 2.41667 Reg 96 28 596 0 0 0 0 F
4A Cronies or-Bobbie Derry Marc Henry 5.10345 Reg 116 60 876 1 4 0 0 M
4A Last Shot-Bob Van Wie Bob Van Wie 6.52632 Reg 57 36 471 1 6 1 0 M
4A Last Shot-Bob Van Wie Dan Ester 6.17391 Reg 69 44 558 1 8 1 0 M
4A Last Shot-Bob Van Wie Joe Mabie 5.71014 Reg 69 40 542 0 5 0 1 M
4A Last Shot-Bob Van Wie Danny Ramirez 6.77778 Reg 54 38 453 4 8 3 0 M
4A Last Shot-Bob Van Wie John Barbale 6.63636 Reg 66 45 549 9 8 6 0 M
4A Last Shot-Bob Van Wie Mark Askins 6.17778 Sub 45 28 364 0 5 0 0 M
4A Last Shot-Bob Van Wie John DeRosa 0 Sub 3 1 15 0 0 0 0 M
4A Last Shot-Bob Van Wie Phil Millimaci 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
4A Bayfront-Cornell Petty Cornell Petty 4.77778 Reg 72 29 532 0 2 0 0 M
4A Bayfront-Cornell Petty Jacob McCloud 5.33333 Reg 33 18 253 1 4 1 0 M
4A Bayfront-Cornell Petty Jerry Petty 6.33333 Sub 24 13 196 0 2 0 0 M
4A Bayfront-Cornell Petty Martell McKinzie 4.90909 Reg 66 33 492 0 3 0 0 M
4A Huey's-Jon Pollow Jonathan Pollow 6.44828 Reg 116 74 954 1 4 1 0 M
4A Huey's-Jon Pollow Toby Owens 6.10345 Reg 116 72 934 2 5 1 0 M
4A Huey's-Jon Pollow Tyler Bailey 4.5 Reg 116 53 841 0 2 0 0 M
4A Huey's-Jon Pollow Fred Utegg 7.60714 Reg 112 86 986 0 13 2 1 M
4A Legion or-Genny Cohen Genny Cohen 2.66667 Reg 120 37 760 1 0 1 0 F
4A Red Fox-Bill Skrutsky Bill Skrutsky 5.61364 Reg 88 50 687 3 3 3 0 M
4A Red Fox-Bill Skrutsky Johnnie Barbale 7.625 Sub 48 40 423 7 6 7 0 M
4A Red Fox-Bill Skrutsky Dick Casey 7.65 Reg 80 63 706 5 9 4 0 M
4A Legion or-Genny Cohen Dave Warner 2.65217 Reg 92 26 582 0 0 0 0 M
4A Legion or-Genny Cohen Mike Aul 0.8 Reg 80 14 432 0 0 0 0 M
4A Legion or-Genny Cohen Austin Cartney 0.613636 Reg 88 12 467 0 0 0 0 M
4A SET-Dave Baughman Dave Baughman 6.65217 Reg 92 58 766 0 6 1 0 M
4A SET-Dave Baughman Andy Baughman 6.6087 Sub 92 60 764 0 8 1 0 M
4A SET-Dave Baughman Kris Thomas 5.90909 Reg 88 50 700 0 1 1 1 M
4A SET-Dave Baughman Brian Leamer 4.77273 Reg 88 41 650 0 2 0 1 M
4A SET-Dave Baughman Tony Dunford 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
4A SET-Dave Baughman Frank Stora 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
4A Butch's-Vern Estes Vern Estes 3.18033 Reg 61 24 402 0 4 0 1 M
4A Penny's Pub-Jon Loepp Jon Loepp 6 Reg 93 56 744 2 9 2 0 M
4A Penny's Pub-Jon Loepp Chuck Fouch 5.95833 Reg 96 61 766 1 10 1 0 M
4A Penny's Pub-Jon Loepp Shawn Malanowski 4.73118 Reg 93 46 685 0 4 0 0 M
4A Penny's Pub-Jon Loepp Rich Asmondy 6.02083 Reg 96 56 769 2 8 0 1 M
4A Penny's Pub-Jon Loepp Lou Loepp 0 Sub 3 0 13 0 0 0 0 F
4A Penny's Pub-Jon Loepp Billy Start 5.45455 Sub 33 15 255 0 1 0 0 M
4A Bayfront-Cornell Petty Walter Moss 5.77778 Reg 63 32 497 0 1 0 0 M
4A Bayfront-Cornell Petty Dave Woodard 3.33333 Sub 18 6 120 0 1 0 0 M
4A Butch's-Vern Estes Bob Gulick 6.09524 Reg 63 37 507 0 7 0 1 M
4A Butch's-Vern Estes Mark Jordan 3.33333 Reg 57 17 380 0 2 0 0 M
4A Butch's-Vern Estes Mark Kircher 4.06667 Reg 60 26 422 0 2 0 0 M
4A Butch's-Vern Estes Mike Schreck 3.87879 Reg 66 23 458 0 1 0 0 M
4A Butch's-Vern Estes Michelle Kircher 1.85185 Sub 27 7 160 0 1 0 0 F
4A Butch's-Vern Estes Dinah Estes 2 Sub 27 7 162 0 0 0 0 F
4A Butch's-Vern Estes Bill Hollabaugh 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
4A Purple Goose-Ryan Holden Ryan Holden 4.69445 Reg 72 35 529 1 5 0 0 M
4A Amer Leg Corry-Shawn Akam Shawn Akam 5.375 Reg 96 54 738 0 5 0 0 M
4A Amer Leg Corry-Shawn Akam Rob Bliss 5.23913 Reg 92 46 701 1 0 1 0 M
4A Amer Leg Corry-Shawn Akam Don Small 5.84783 Reg 92 49 729 2 2 3 0 M
4A Amer Leg Corry-Shawn Akam Tim Whiteley 2.84091 Reg 88 31 565 0 0 0 0 M
4A Red Fox-Bill Skrutsky Lisa Skrutsky 4.875 Sub 48 22 357 0 0 0 0 F
4A Red Fox-Bill Skrutsky Buddy Skrutsky 8.5 Reg 20 16 185 1 2 0 0 M
4A Red Fox-Bill Skrutsky Mike Kerstetter 7.13158 Reg 76 54 651 5 6 3 0 M
4A Red Fox-Bill Skrutsky Preston Dillenmuth 0 Sub 4 0 17 0 0 0 0 M
4A Purple Goose-Ryan Holden Matthew Gutowski 0.722222 Reg 72 12 386 0 0 0 0 M
4A Purple Goose-Ryan Holden Trevor Graham 4.05797 Reg 69 27 485 0 3 0 0 M
4A Purple Goose-Ryan Holden Ross Peterson 2.84848 Reg 66 20 424 0 0 0 0 M
4A Purple Goose-Ryan Holden Rick Morrison 3.11111 Reg 45 15 295 0 1 0 0 M
4A Penny's Pub-Jon Loepp Andrew Brenc 5.78788 Reg 66 37 521 4 3 2 0 M
4A Bayfront-Cornell Petty John Sporcic 4.95833 Reg 48 24 359 0 2 0 0 M
4a SET-Dave Baughman Kevin Humphreys 0 Reg 0 0 0 0 0 0 0 M
4A Bayfront-Cornell Petty Duane Hemphill 3.03704 Sub 27 8 176 0 0 0 0 M
4A Pit Stop-Bill Schreckengost Bill Schreckengost 0.0357142 Reg 56 30 281 1 2 10 1 M
4A Pit Stop-Bill Schreckengost Jon Culver 0 Reg 64 25 242 0 0 1 1 M
4A Pit Stop-Bill Schreckengost Rich Fickes 0 Reg 60 22 215 0 0 1 0 M
4A Pit Stop-Bill Schreckengost Tim Holeva 0 Reg 40 17 171 0 1 4 1 M
4A Pit Stop-Bill Schreckengost Tom Fetterholf 0 Sub 32 16 149 0 0 2 1 M
4A Pit Stop-Bill Schreckengost Joe Holeva 0 Sub 4 2 19 0 0 0 1 M
4A Pit Stop-Bill Schreckengost Kim Vogel 0.5 Sub 4 2 21 0 0 1 0 F
4A Kng of St. Geo-Geno Riker Geno Riker 5.63636 Reg 33 18 258 0 3 0 0 M
4A Kng of St. Geo-Geno Riker Jay Mattern 2 Reg 3 0 18 0 0 0 0 M
4A Kng of St. Geo-Geno Riker Ken Seelinger, Jr. 3.22222 Reg 36 12 238 0 1 0 0 M
4A Kng of St. Geo-Geno Riker Jim Seelinger 3.77778 Reg 36 14 248 0 0 0 0 M
4A Kng of St. Geo-Geno Riker Steve Seidler 7.77778 Reg 36 27 320 0 4 0 0 M
4A Kng of St. Geo-Geno Riker Joe Steiner 2 Sub 6 1 36 0 0 0 0 M
4A Kng of St. Geo-Geno Riker Chris Delavern 3.06667 Sub 15 7 98 0 1 0 1 M
4A Kng of St. Geo-Geno Riker Greg Brane 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
4A Red Fox-Lisa Skrutsky Lisa Skrutsky 5.1875 Reg 32 16 243 0 1 0 0 F
4A Red Fox-Lisa Skrutsky Bill Skrutsky 5.85 Reg 40 25 317 1 0 1 0 M
4A Red Fox-Lisa Skrutsky Dick Casey 7.6 Reg 40 29 352 2 1 2 0 M
4A Red Fox-Lisa Skrutsky Daphne Barzano 4.5 Reg 20 10 145 0 0 0 0 F
4A Red Fox-Lisa Skrutsky Johnny B 9.33333 Sub 24 22 232 2 4 2 0 M
4A Red Fox-Lisa Skrutsky Kate Hess 0 Sub 4 0 20 0 0 0 0 F
4A Fat Daddy's-Daniel Zofcin Daniel Zofcin 0 Reg 28 10 115 0 0 0 0 M
4A Fat Daddy's-Daniel Zofcin Sunn Ryder 2 Reg 36 22 216 0 1 1 0 M
4A Fat Daddy's-Daniel Zofcin Laura Ryder 0 Reg 0 0 0 0 0 0 0 F
4A Fat Daddy's-Daniel Zofcin Don Hadley 3.38889 Reg 36 25 241 1 0 1 0 M
4A Fat Daddy's-Daniel Zofcin Robert Hadley 1.16667 Sub 36 19 201 0 0 0 0 M
4A Pub-Susanna Akam Susanna Akam 0.75 Reg 32 15 172 0 0 3 0 F
4A Pub-Susanna Akam Mark Huff 1.83333 Reg 24 13 142 0 0 1 0 M
4A Pub-Susanna Akam Dennis Akam 3.1875 Reg 32 20 211 0 1 3 1 M
4A Pub-Susanna Akam James Goldner 0 Reg 32 15 152 0 0 0 1 M
4A Pub-Susanna Akam John Trikur 0 S 4 1 13 0 0 0 0 M
4A Red Fox-Lisa Skrutsky Buddy Skrutsky 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
4A Red Fox-Lisa Skrutsky 0 0 0 0 0 0 0 0
4A Fat Daddy's-Daniel Zofcin Emory Eckstrom 4.91667 Sub 24 18 179 0 0 0 0 M
4A Bottom Line or-Dani Kalyn Dani Kalyn 0 0 0 0 0 0 0 0
4A Girard Cafe or-Doug Walker Doug Walker 0 0 0 0 0 0 0 0
4B Last Call-Gene Brown Gene Brown 7.19565 Reg 92 60 791 0 4 0 0 M
4B Last Call-Gene Brown Cody Whitmore 5.26191 Reg 84 40 641 0 2 0 0 M
4B Last Call-Gene Brown Chris McKain 5.72917 Reg 96 53 755 0 4 0 0 M
4B Last Call-Gene Brown Leslie McKain 3.19444 Reg 72 24 475 0 0 0 0 F
4B Cronies or-Clay Hesch Clay Hesch 5.04545 Reg 88 45 662 0 0 0 0 M
4B Cronies or-Clay Hesch Randy Zinger 4.38461 Reg 104 45 748 0 1 0 0 m
4B Cronies or-Clay Hesch Chris Zaffino 2.09524 Reg 84 27 508 0 0 0 0 M
4B Cronies or-Clay Hesch Brady Williams 2.84615 Reg 52 19 334 0 1 0 0 M
4B Last Shot-Fred Vannucci Fred Vannucci 3.97333 Reg 75 27 524 0 2 0 0 M
4B Last Shot-Fred Vannucci Pat Brown 5.04 Reg 75 41 564 1 5 0 0 M
4B Last Shot-Fred Vannucci Mark Palmer 3.97333 Reg 75 33 524 0 2 0 0 M
4B Last Shot-Fred Vannucci Chris Paparelli 4.34667 Reg 75 32 538 0 3 0 0 M
4B Last Shot-Fred Vannucci Nick Paparelli 5.50725 Reg 69 41 535 1 5 1 0 M
4B Huey's-Danielle Durstine Danielle Durstine 5.64286 Reg 112 62 876 0 2 0 0 F
4B Huey's-Danielle Durstine Chad Durstine 5.28846 Reg 104 56 795 1 5 2 0 M
4B Huey's-Danielle Durstine Dan Kenney 6.89655 Reg 116 77 980 0 7 1 2 M
4B Huey's-Danielle Durstine Jordan Fehlman 7.14286 Reg 112 79 960 7 8 4 0 M
4B Legion or-Kyle Weldon Kyle Weldon 4.12308 Reg 65 25 459 0 1 0 0 M
4B Red Fox-Rick Jones Rick Jones 2 Reg 48 12 288 1 0 0 0 M
4B Red Fox-Rick Jones Willie Tochenny 2.04762 Reg 84 21 506 0 0 0 0 M
4B Red Fox-Rick Jones Harley Kah 3.95238 Reg 84 39 586 1 1 1 0 M
4B Red Fox-Rick Jones Paul Karpik 4.71429 Reg 84 42 618 0 1 1 1 M
4B Legion or-Kyle Weldon Tyler Kline 5.32143 Reg 56 32 429 0 2 0 0 M
4B Legion or-Kyle Weldon Brock Foley 5.74138 Reg 116 67 913 3 3 3 0 M
4B Legion or-Kyle Weldon Britta Foley 3.57143 Reg 112 40 760 0 1 0 1 F
4B SET-Jay Spaeder Jay Spaeder 6.57895 Reg 76 49 630 1 4 1 0 M
4B SET-Jay Spaeder Rick Hall 5.72727 Reg 88 48 692 0 4 0 0 M
4B SET-Jay Spaeder Chris Manno 6.31579 Reg 76 45 620 0 3 0 2 M
4B SET-Jay Spaeder Chris Sinnott 5.85294 Reg 68 41 539 0 3 0 0 M
4B SET-Jay Spaeder Mike Wolfe 6.75 Sub 24 14 201 1 0 0 0 M
4B BUTCH'S-DALTON CRUM Dalton Crum 6.25 Reg 72 47 585 11 10 2 0 M
4B Penny's Pub-Justin Cross Justin Cross 2.54762 Reg 84 27 527 0 2 0 0 M
4B Penny's Pub-Justin Cross Mike Cross 3.21839 Reg 87 30 575 0 0 0 0 M
4B Penny's Pub-Justin Cross Shawn Enders 1.92308 Reg 78 17 465 0 1 0 0 M
4B Penny's Pub-Justin Cross Eric Pike 0.826667 Reg 75 14 406 0 0 0 0 M
4B Penny's Pub-Justin Cross Steve Cohen 5.90805 Reg 87 52 692 0 7 0 0 M
4B Penny's Pub-Justin Cross Cameron Medeiros 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
4B Penny's Pub-Justin Cross Branden Schultz 0 Sub 12 2 56 0 0 0 0 M
4B Penny's Pub-Justin Cross Tod Wadika 2.81482 Sub 27 13 173 0 3 0 0 M
4B Last Shot-Fred Vannucci Nick Spada 10 Sub 3 3 30 0 1 0 0 M
4B Hunter's Inn-Dennis Leone Dennis Leone 6.15152 Reg 66 39 533 0 3 0 0
4B Hunter's Inn-Dennis Leone Mark Jakubowski 6.55555 Reg 72 45 596 0 5 0 0 M
4B Hunter's Inn-Dennis Leone Tim, Sr. Black 7.33333 Reg 66 47 572 1 6 2 0 M
4B Hunter's Inn-Dennis Leone Brett Erven 6.66667 Reg 72 47 600 1 8 1 0 M
4B Hunter's Inn-Dennis Leone Todd Wilson 5 Sub 12 6 90 2 0 0 0 M
4B Hunter's Inn-Dennis Leone Justin Greenwood 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
4B Hunter's Inn-Dennis Leone James Mahoney 6.7037 Reg 54 31 451 0 4 0 1 M
4B Hunter's Inn-Dennis Leone Tim Jr. Black 5.73333 Sub 15 9 118 2 1 0 0 M
4B BUTCH'S-DALTON CRUM Kevin O'Malley 5.24638 Reg 69 38 526 1 6 1 0 M
4B BUTCH'S-DALTON CRUM George Doughty 4.98551 Reg 69 36 517 0 5 0 0 M
4B SET-Jay Spaeder Joe Cilladi 5.33333 Sub 12 6 92 0 0 0 0 M
4B SET-Jay Spaeder Ray Bender 6.8125 Sub 32 19 269 0 1 0 0 M
4B Purple Goose-Mark Bradick Mark Bradick 4.83333 Reg 72 34 534 0 3 1 0 M
4B Amer Leg Corry-Bryan Pierce Bryan Pierce 4.21739 Reg 92 43 654 0 0 0 0 M
4B Amer Leg Corry-Bryan Pierce Jake Stockton 4.47727 Reg 88 38 637 0 1 0 0 M
4B Amer Leg Corry-Bryan Pierce Ken Heacox 5.55 Reg 40 23 311 1 1 2 0 M
4B Amer Leg Corry-Bryan Pierce Joe Gurdak 5.30555 Reg 72 32 551 0 2 0 0 M
4B Purple Goose-Mark Bradick Amber Rice 3.18841 Reg 69 21 455 0 1 0 0 F
4B Purple Goose-Mark Bradick Justin Rice 3.58333 Reg 72 24 489 0 0 1 1 M
4B Purple Goose-Mark Bradick April Bradick 1.36667 Reg 60 13 341 0 1 0 0 F
4B Purple Goose-Mark Bradick Randy Whitten 4.08333 Reg 24 10 169 0 1 0 0 M
4B BUTCH'S-DALTON CRUM Bryan Johnson 5.03704 Sub 27 13 203 0 2 0 0 M
4B Harvest Inn-Robert Hoyt Robert Hoyt 6.11905 Reg 84 49 677 0 3 0 0 M
4B Harvest Inn-Robert Hoyt Jim O'Neal 4.47826 Reg 92 38 666 0 0 0 0 M
4B Harvest Inn-Robert Hoyt Tony Voorhis 7.20455 Reg 88 65 757 1 10 1 1 M
4B Harvest Inn-Robert Hoyt Randy Desin 7.03125 Reg 64 43 545 2 4 1 0 M
4B BUTCH'S-DALTON CRUM Brandon Craft 4.70588 Sub 51 22 375 1 3 0 0 M
4B Red Fox-Rick Jones John Chrzanowski 3.5 Sub 8 3 54 0 0 0 0 M
4B BUTCH'S-DALTON CRUM Krasondra Crum 2.44444 Sub 9 4 56 0 0 0 0 F
4B Red Fox-Rick Jones Ron Karpik 3.66667 Sub 24 11 164 2 0 0 0 M
4B BUTCH'S-DALTON CRUM Joe Cruz 5.18518 Reg 27 14 205 0 2 0 1 M
4B BUTCH'S-DALTON CRUM Chris Nolf 4.66667 Reg 3 1 22 0 0 0 0 M
4B Pit Stop-Mia Braun Mia Braun 0 Reg 64 24 236 0 1 2 0 F
4B Pit Stop-Mia Braun Tim Northrop 0 Reg 48 20 194 0 0 0 2 M
4B Pit Stop-Mia Braun Brenda Crawford 0 Reg 52 11 128 0 0 0 0 F
4B Pit Stop-Mia Braun Billy Robinson 0 Reg 60 26 240 0 1 1 1 M
4B Pit Stop-Mia Braun Mike Legnosky 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
4B Pit Stop-Mia Braun Tonya Prosser 0 Sub 24 6 67 0 0 0 0 F
4B Pit Stop-Mia Braun Scott Peterson 0 Sub 4 0 3 0 0 0 0 M
4B Cascade Club-Michael Rittenhouse Michael Rittenhouse 4.33333 Reg 30 15 215 0 3 0 0 M
4B Cascade Club-Michael Rittenhouse Harley Kah 4.84848 Reg 33 16 245 1 1 0 0 M
4B Cascade Club-Michael Rittenhouse Shane Sohrweid 5.09091 Reg 33 16 249 0 1 0 0 M
4B Cascade Club-Michael Rittenhouse Scott Michali 6.5 Reg 24 16 198 0 3 0 0 M
4B Cascade Club-Michael Rittenhouse Miguel Pirela 2.94444 Reg 36 12 233 0 2 0 0 M
4B Cascade Club-Michael Rittenhouse Melissa Morrissey 7.33333 Sub 12 8 104 0 0 0 0 F
4B Cascade Club-Michael Rittenhouse Troy Wettekin 5.11111 Sub 9 3 68 0 0 0 0 M
4B Cascade Club-Michael Rittenhouse Victor Torres 4.88889 Sub 9 4 67 0 0 0 0 M
4B Cornerstone-Jake Mohney Jake Mohney 1.1875 Reg 32 17 179 1 0 0 0 M
4B Cornerstone-Jake Mohney Nick Ciaccio 3 Reg 32 22 208 0 2 0 1 M
4B Cornerstone-Jake Mohney Rob King 4.75 Reg 32 23 236 5 2 4 1 M
4B Cornerstone-Jake Mohney Jeff Carlson 0 Reg 36 18 171 0 0 2 0 M
4B Cornerstone-Jake Mohney Dan Ristau 0 sub 4 2 19 0 0 0 0 M
4B Pit Stop-Mia Braun Harry Heldreth III 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
4B Bottom Line or-Adam Wright Adam Wright 0 0 0 0 0 0 0 0
4B Girard Cafe or-Tyler Tome Tyler Tome 0 0 0 0 0 0 0 0
5A Rusty Nail-Kelly Kerr Kelly Kerr 3.93478 Reg 92 33 641 0 2 0 0 F
5A Rusty Nail-Kelly Kerr Joann Toombs 3.25 Reg 88 26 583 0 0 0 0 F
5A Rusty Nail-Kelly Kerr Emily Urey 2.75 Reg 88 28 561 0 0 0 0 F
5A Rusty Nail-Kelly Kerr Bonnie 5A Jewell 3.48148 Reg 108 36 728 0 0 0 0 F
5A Gumpy's or-Lance Ferrand Lance Ferrand 6.51667 Reg 120 72 991 1 5 2 0 M
5A Gumpy's or-Lance Ferrand Mark Cox 5.28571 Reg 84 45 642 0 2 0 0 M
5A Gumpy's or-Lance Ferrand Joe Fazio 3.75862 Reg 116 48 798 0 1 0 0 M
5A Gumpy's or-Lance Ferrand Kenny Repine 5.36539 Reg 104 55 799 0 4 1 0 M
5A SET-John Rohan Joe Cilladi 6 Reg 72 41 576 0 3 1 1 M
5A SET-John Rohan John Rohan 4.13333 Reg 60 22 424 0 0 0 0 M
5A SET-John Rohan Ed Borgia 5.05263 Reg 57 29 429 0 3 0 0 M
5A SET-John Rohan Ray Bender 6.34667 Reg 75 44 613 2 4 1 0 M
5A SET-John Rohan Jay Spaeder 4.97436 Reg 78 39 584 0 3 0 0 M
5A SET-John Rohan Rich Pelinski 4.33333 Sub 30 12 215 0 2 0 0 M
5A Cascade Club-Michael Rittenhouse Michael Rittenhouse 4.89744 Reg 78 31 581 0 1 0 1 M
5A Cascade Club-Michael Rittenhouse Melissa Morrissey 5.33333 Sub 15 7 115 0 0 0 0 F
5A Cascade Club-Michael Rittenhouse Shane Sohrweid 5.61539 Reg 78 41 609 1 3 0 1 M
5A Cascade Club-Michael Rittenhouse Susan Sohrweid 6 Reg 75 43 600 0 5 0 0 F
5A Cascade Club-Michael Rittenhouse Troy Wettekin 5.53846 Reg 78 43 606 0 4 0 0 M
5A Cascade Club-Michael Rittenhouse Scott Michali 6.16667 Reg 60 34 485 0 4 0 0 M
5A Huey's-Shawn Weilacher Shawn Weilacher 5.53448 Reg 116 65 901 0 3 0 1 M
5A Huey's-Shawn Weilacher Tim Mains 2 Reg 87 20 522 0 0 0 0 M
5A Huey's-Shawn Weilacher Danielle Etter 2.72727 Reg 88 26 560 0 1 0 1 F
5A Huey's-Shawn Weilacher Chris Adams 5.48214 Reg 112 60 867 0 6 0 1 M
5A VFW #470-Gary Iaboni Gary Iaboni 5.40476 Reg 84 50 647 1 3 1 0 M
5A VFW #470-Gary Iaboni John Hall 6.04545 Reg 88 52 706 0 3 1 0 M
5A VFW #470-Gary Iaboni Terry Lapping 4.9375 Reg 96 48 717 1 3 0 3 M
5A VFW #470-Gary Iaboni Chuck Mabie 2.08333 Sub 24 4 145 0 0 0 0 M
5a VFW #470-Gary Iaboni Rick Cohick 3.71739 Reg 92 40 631 0 2 0 1 M
5A Reservoir 26-James Fuller James Fuller 4.3913 Reg 92 40 662 0 0 0 0 M
5A Reservoir 26-James Fuller Kelon Baker 1.80952 Reg 84 19 496 0 0 0 0 M
5A Reservoir 26-James Fuller Christian Phenneger 5.08333 Reg 72 33 543 0 1 1 0 M
5A Reservoir 26-James Fuller Enoc Rivera 5.16667 Sub 12 5 91 0 0 0 0 M
5A Reservoir 26-James Fuller Kyle Hansen 2 Sub 4 1 24 0 0 0 0 M
5A Pit Stop-Kim Vogel Kim Vogel 3.88406 Reg 69 28 479 0 3 0 0 F
5A Penny's Pub-Sarah Perkins Sarah Perkins 5.13333 Reg 90 44 681 0 3 1 0 M
5A Penny's Pub-Sarah Perkins Brian Baughman 5.48889 Reg 90 48 697 1 6 0 0 M
5A Penny's Pub-Sarah Perkins Mike Randazzo 5.82222 Reg 90 53 712 2 7 2 0 M
5A Penny's Pub-Sarah Perkins James Geraci 4.97778 Reg 90 46 674 0 5 0 0 M
5A Penny's Pub-Sarah Perkins Joe Summer 5.73333 Reg 90 53 708 2 8 1 0 M
5A Penny's Pub-Sarah Perkins Kyle Boyce 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
5A Pit Stop-Kim Vogel Bill Schreckengost 5.54167 Reg 48 22 373 0 2 0 0 M
5A Pit Stop-Kim Vogel Richard Fickes 4.15873 Reg 63 27 446 0 2 0 0 M
5A Pit Stop-Kim Vogel Jon Culver 2.28986 Reg 69 21 424 0 2 0 0 M
5A Eagles-Jon Richardson Jon Richardson 6.43478 Reg 69 43 567 3 7 1 0 M
5A Eagles-Jon Richardson Don Richardson 4.73333 Reg 60 28 442 1 3 1 0 M
5A Eagles-Jon Richardson Brandon Johnston 6.5 Reg 60 38 495 2 6 2 0 M
5A Eagles-Jon Richardson Dusty Bell 6.57778 Reg 45 31 373 1 5 1 1 M
5A Eagles-Jon Richardson Dan DiCorpo 5.9697 Reg 66 38 527 0 8 1 0 M
5A The Pub-Luke Harrington Luke Harrington 6.8 Reg 100 67 840 3 5 4 0 M
5A VFW #470-Gary Iaboni Tigran Nasibyan 5.8 Sub 20 11 158 0 0 1 1 M
5A Pit Stop-Kim Vogel Tom Fetterolf 4.79365 Reg 63 29 466 0 5 0 0 M
5A Pit Stop-Kim Vogel Jason Hollabaugh 3.44444 Sub 36 15 242 0 3 0 0 M
5A Pit Stop-Kim Vogel Matt Scowden 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
5A Pit Stop-Kim Vogel Sandie Beeman 0 Sub 3 0 13 0 0 0 0 F
5A Park Tavern-Bill Fife Bill Fife 6.78947 Reg 76 48 638 1 4 2 0 M
5A Park Tavern-Bill Fife Mike Golab 4.86667 Reg 60 31 446 0 1 0 0 M
5A Park Tavern-Bill Fife Jim Shilling 6.525 Reg 80 50 661 1 5 1 0 M
5A The Pub-Luke Harrington Josh Ongley 8.90625 Reg 64 56 605 11 9 6 0 M
5A The Pub-Luke Harrington Steve Ongley 6.68182 Reg 44 27 367 0 2 0 0 M
5A The Pub-Luke Harrington Greg Hennigh 7.26316 Reg 76 57 656 8 6 8 0 M
5A Reservoir 26-James Fuller Kayla Stempka 5.8125 Reg 64 36 506 0 3 0 0 f
5A SET-John Rohan Mike Wolfe 4.44445 Sub 18 9 130 0 0 0 0 M
5A Park Tavern-Bill Fife Hank Hammer 7.6 Reg 60 42 528 0 4 0 0 M
5A Reservoir 26-James Fuller Steven Fuller 2.71429 Sub 28 7 178 0 0 0 0 M
5A Mack's Midway-Chase Anthony Chase Anthony 0 Reg 60 27 281 0 0 4 2 M
5A Mack's Midway-Chase Anthony Rick Anthony 0 Sub 40 18 172 0 0 0 1 M
5A Mack's Midway-Chase Anthony Brian MacMurray 1.42308 Reg 52 30 297 2 1 10 0 M
5A Mack's Midway-Chase Anthony Robert Scofield 0 Sub 28 15 140 0 0 3 0 M
5A Mack's Midway-Chase Anthony George Kristyals 0 Reg 40 16 164 0 0 4 0 M
5A Mack's Midway-Chase Anthony Cindy Gravatt 0 Reg 12 4 38 0 0 1 0 F
5A Mack's Midway-Chase Anthony Dillon Thorne 0 Sub 28 11 130 0 0 2 0 M
5A Reservoir 26-Renee Neavins Renee Neavins 4.4 Reg 30 12 216 0 0 0 0 F
5A Reservoir 26-Renee Neavins Roy McGill 5.93939 Reg 33 21 263 1 5 1 1 M
5A Reservoir 26-Renee Neavins Andre Smith 7.83333 Reg 24 17 214 0 3 0 0 M
5A Reservoir 26-Renee Neavins Tim Black, Jr. 6.16667 Reg 36 21 291 0 3 0 0 M
5A Reservoir 26-Renee Neavins Sedrick Smith 5.63636 Sub 33 17 258 0 0 0 0 M
5A Reservoir 26-Renee Neavins Herb Smalls 6.53333 Sub 15 8 124 0 1 0 0 m
5A Reservoir 26-Renee Neavins Devon Metzler 4.16667 Sub 12 4 85 0 1 0 0 F
5A Grumpy's-Lance Ferrand Lance Ferrand 1.94445 Reg 36 22 215 1 1 1 0 M
5A Grumpy's-Lance Ferrand Joe Fazio 0 Reg 40 18 188 0 0 0 1 M
5A Grumpy's-Lance Ferrand Paul Gurdak 0 Reg 40 17 183 0 0 0 1 M
5A Grumpy's-Lance Ferrand Jody McIntosh 2.625 Reg 32 22 202 0 1 0 1 M
5A Grumpy's-Lance Ferrand Rick Mack 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
5A Grumpy's-Lance Ferrand Mike Gurdak 0 Sub 8 5 38 0 0 0 0 M
5A Sichkos or-Erin Hills Erin Hills 0 0 0 0 0 0 0 0
5A Reservoir 26-Renee Neavins Michael Nelson 0 Reg 3 0 11 0 0 0 0 M
5A Penny's or-Bob Platz Bob Platz 0 0 0 0 0 0 0 0
5B Rusty Nail-Pat Foster Pat Foster 4.3125 Reg 96 36 687 0 1 0 0 F
5B Rusty Nail-Pat Foster Alicia Foster 3.42857 Reg 84 30 564 0 0 0 0 F
5B Rusty Nail-Pat Foster Denise Greathouse 4.98 Reg 100 51 749 0 2 0 0 F
5B Rusty Nail-Pat Foster Christina Smith 3.83333 Reg 60 19 415 0 0 0 0 F
5B Grumpy's or-Shawn Johnson Shawn Johnson 5.16129 Reg 124 67 940 1 3 2 0 M
5B Grumpy's or-Shawn Johnson Dave Haines 3.48387 Reg 124 46 836 0 2 1 0 M
5B Grumpy's or-Shawn Johnson Cy Watson 3.51351 Reg 111 38 750 2 0 0 0 M
5B Grumpy's or-Shawn Johnson Mark Spencer 6.05263 Reg 76 42 610 0 2 0 0 M
5B Park Tavern-Tom Kaliszewski Tom Kaliszewski 4.83333 Reg 72 39 534 0 2 0 0 M
5B Park Tavern-Tom Kaliszewski Ed Smith 4.0274 Reg 73 32 512 0 3 0 0 M
5B Park Tavern-Tom Kaliszewski Terri Stratton 5.33333 Sub 36 18 276 0 3 0 0 F
5B Park Tavern-Tom Kaliszewski Gary Layden 5.70149 Reg 67 42 526 3 7 4 0 M
5B Park Tavern-Tom Kaliszewski Dave Stratton 6.15873 Reg 63 38 509 3 5 1 0 M
5B Cascade Club-Victor Torres Victor Torres 4.02564 Reg 78 33 547 0 3 0 0 M
5B Cascade Club-Victor Torres Miguel Pirela 4.64103 Reg 78 31 571 0 2 0 0 M
5B Cascade Club-Victor Torres James Daub 4.77778 Reg 72 35 532 0 2 0 0 M
5B Cascade Club-Victor Torres Randy Lichtarski 7.09524 Sub 42 28 359 0 4 0 0 M
5B Cascade Club-Victor Torres Allen Luce 4.38095 Reg 42 18 302 0 3 0 0 M
5B Huey's-Jake Taylor Jake Taylor 7.87931 Reg 116 93 1037 7 11 6 0 M
5B Huey's-Jake Taylor Jamie Taylor 2.87931 Reg 116 41 747 0 1 0 0 F
5B Huey's-Jake Taylor Matt West 6.18965 Reg 116 73 939 1 5 2 0 M
5B Huey's-Jake Taylor Craig Seybert 5.30357 Reg 112 56 857 1 3 2 0 M
5B VFW #470-Chris Hart Chris Hart 5.025 Reg 80 48 601 4 0 2 1 M
5B VFW #470-Chris Hart Jack Moore 5.19231 Reg 52 26 395 1 2 2 1 M
5B VFW #470-Chris Hart Al Williams 5.13043 Reg 92 48 696 0 4 3 0 M
5B VFW #470-Chris Hart Joe Mabie 5.36957 Reg 92 54 707 2 4 0 0 M
5B VFW #470-Chris Hart Tyler Hart 6.66667 Sub 12 7 100 1 0 0 0 M
5B Cascade Club-Mike Rittenhouse Mike Rittenhouse 3.71739 Reg 92 30 631 0 0 1 0 M
5B Cascade Club-Mike Rittenhouse Allan Luce 3.43333 Reg 60 22 403 0 1 0 0 M
5B Cascade Club-Mike Rittenhouse Melissa Morrissey 3.4 Reg 40 13 268 1 0 1 0 F
5B Cascade Club-Mike Rittenhouse Miguel Pirela 4.19048 Reg 84 30 596 0 1 0 0 M
5B Cascade Club-Mike Rittenhouse Susan Brown 5.25 Sub 16 8 122 0 0 0 0 F
5B Cascade Club-Mike Rittenhouse Shane Sohrweid 5.76923 Sub 52 29 410 1 1 0 0 M
5B Pit Stop-Mia Braun Mia Braun 0.722222 Reg 72 10 386 0 0 0 0 F
5B Barrack's-Jacob Keefer Jacob Keefer 1.97917 Reg 96 27 575 0 0 0 0 M
5B Barrack's-Jacob Keefer Tommy Johnson 2.14035 Reg 57 16 346 0 0 0 0 M
5B Barrack's-Jacob Keefer Cole Otteni 4.125 Reg 96 39 678 0 2 0 0 M
5B Barrack's-Jacob Keefer Nick Koza 2.02151 Reg 93 28 559 0 2 0 0 M
5B Barrack's-Jacob Keefer Chris Keefer 4.64583 Reg 96 40 703 0 2 0 0 M
5B Barrack's-Jacob Keefer Mike Kovacs 1 Sub 6 1 33 0 0 0 0 M
5B Pit Stop-Mia Braun Adam Peterson 3.4386 Reg 57 25 383 0 4 0 0 M
5B Pit Stop-Mia Braun David Beers 2.33333 Sub 6 1 37 0 0 0 0 M
5B Pit Stop-Mia Braun Mike Legnosky 4.02899 Reg 69 29 484 0 3 0 0 M
5B Pit Stop-Mia Braun Scott Peterson 5.07246 Reg 69 37 520 1 5 0 0 M
5B Eagles-Amanda Hummel Amanda Hummel 3.9 Reg 60 22 417 1 2 1 0 F
5B Eagles-Amanda Hummel Kevin Dilley 3.81818 Reg 66 26 456 0 0 0 0 M
5B Eagles-Amanda Hummel Kahla Wood 5.74359 Reg 39 22 307 0 4 0 0 F
5B Eagles-Amanda Hummel Matt Wood 4.28571 Reg 63 28 450 0 3 1 0 M
5B Eagles-Amanda Hummel Scott McMillin 3.84848 Reg 66 26 457 0 2 0 0 M
5B Barrack's-Jacob Keefer Tim Young 3.27273 Sub 33 10 219 0 0 0 0 M
5B Pit Stop-Mia Braun Jillian Miller 0.701755 Reg 57 13 305 0 1 0 0 F
5B Pit Stop-Mia Braun Brenda Crawford 2.33333 Sub 6 1 37 0 0 0 0 F
5B Pit Stop-Mia Braun Danille Simmerman 1.61905 Sub 21 5 122 0 0 0 0 F
5B The Vine-Dave Gibson Dave Gibson 5.96667 Reg 60 31 479 0 1 0 0 M
5B The Vine-Dave Gibson Kasey Dolan 5.66667 Reg 84 48 658 0 1 0 0 M
5B The Vine-Dave Gibson Rich Bliley 4.66667 Reg 84 37 616 0 1 0 1 M
5B The Vine-Dave Gibson Dan Kalie 3.66667 Reg 60 22 410 0 0 0 0 M
5B Park Tavern-Tom Kaliszewski Shawn Stratton 5.33333 Reg 60 37 460 2 6 2 0 M
5B Park Tavern-Tom Kaliszewski Tony Alecci 7.33333 Sub 6 5 52 0 1 0 0 M
5B Park Tavern-Tom Kaliszewski Tom, Jr. Kaliszewski 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
5B VFW #470-Chris Hart Laurie Hart 3.5 Sub 4 2 27 0 0 0 0 F
5B Cascade Club-Victor Torres Dave Eller 3.66667 Reg 54 18 369 0 0 0 0 M
5B Cascade Club-Mike Rittenhouse Troy Wettekin 6.75 Sub 24 15 201 0 1 0 0 M
5B Cascade Club-Victor Torres Mary Shauberger 0 Sub 3 0 15 0 0 0 0 F
5B VFW #470-Chris Hart Ben DeJesus 3.66667 Sub 12 5 82 0 0 0 0 M
5B Vernon Central-Steve Fogal Steve Fogal 4.33333 Reg 36 29 258 0 4 6 1 M
5B Vernon Central-Steve Fogal Rick Edmunds 0 Reg 48 22 210 0 1 3 0 M
5B Vernon Central-Steve Fogal Bruce Field 1.73077 Reg 52 33 305 1 3 4 0 M
5B Vernon Central-Steve Fogal Denise Morton 0 Reg 32 14 147 0 2 4 0 F
5B Vernon Central-Steve Fogal Scott Festa 0 Sub 48 25 238 1 1 3 1 M
5B Vernon Central-Steve Fogal Chick Dales 0 Sub 36 18 159 0 1 0 0 M
5B Reservoir 26-Joe Hoffer Joe Hoffer 4.19048 Reg 21 10 149 0 1 0 0 M
5B Reservoir 26-Joe Hoffer Nate Ragen 0.888889 Reg 18 2 98 0 0 0 1 M
5B Reservoir 26-Joe Hoffer Jesse VonVolkenberg 2.28571 Reg 21 5 129 0 0 0 0 M
5B Reservoir 26-Joe Hoffer Steve Rieger 2.53333 Reg 30 9 188 0 0 0 0 M
5B Grumpy's-Kristy Reilly Kristy Reilly 0 Reg 36 15 152 0 0 1 1 F
5B Grumpy's-Kristy Reilly Justin Watson 0 Reg 36 17 165 0 0 1 0 M
5B Grumpy's-Kristy Reilly Chris Thompson 0 Reg 28 13 133 0 0 0 0 M
5B Grumpy's-Kristy Reilly Mike Wilson 0 Reg 16 2 31 0 0 0 0 M
5B Grumpy's-Kristy Reilly Bruce Barr 0 Sub 4 2 19 0 0 0 0
5B Reservoir 26-Joe Hoffer Joe Stein 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
5B Reservoir 26-Joe Hoffer Paul Hoffer 0 Sub 24 3 115 0 0 0 0 M
5B Reservoir 26-Joe Hoffer Christine Chase 0 Sub 18 1 88 0 0 0 0 F
5B Sichkos or-Lew McCumber Lew McCumber 0 0 0 0 0 0 0 0
5B Grumpy's-Kristy Reilly Cy Watson 2.5 Sub 12 8 75 0 0 0 0 M
5B Reservoir 26-Joe Hoffer Dave Knol 1.55555 Reg 9 2 52 0 0 0 0 M
5B Grumpy's-Kristy Reilly Shawn Johnson 3.25 Reg 8 6 53 0 0 1 0
5B Penny's or-Danielle McConnell Danielle McConnell 0 0 0 0 0 0 0 0
6A Cornerstone or-Owen Williams Owen Williams 7.65517 Reg 116 88 1024 9 12 5 0 M
6A Cornerstone or-Owen Williams Calvin Murray 6.10345 Reg 116 72 934 1 4 1 0 M
6A Cornerstone or-Owen Williams Rob Daub 6.66667 Reg 120 80 1000 2 9 1 0 M
6A Cornerstone or-Owen Williams Larry Westfall 5.58065 Reg 124 66 966 2 3 2 1 M
6A SAC-Juan Llama Gomez Juan Gomez 6.86957 Reg 69 50 582 3 7 3 0 M
6A SAC-Juan Llama Gomez Carmen Pruvedenti 5.96667 Reg 60 39 479 2 3 2 0 M
6A SAC-Juan Llama Gomez Mark Bliley 7.12121 Reg 66 50 565 5 10 3 0 M
6A SAC-Juan Llama Gomez Jon Stull 6.18667 Reg 75 52 607 5 5 3 0 M
6A SAC-Juan Llama Gomez Andre Smith 5.30555 Reg 72 39 551 2 4 2 0 M
6A SAC-Juan Llama Gomez Ross Mingoy 6.26667 Sub 45 30 366 0 5 0 0 M
6A VFW #470-Chris Manno Chris Manno 4.80555 Reg 72 34 533 1 3 1 0 m
6A VFW #470-Chris Manno Kerr Robinson 5.9697 Reg 66 39 527 0 6 0 0 M
6A VFW #470-Chris Manno Courtney Oblinski 5.05128 Reg 78 36 587 0 3 0 0 F
6A VFW #470-Chris Manno Jake Aldridge 3.18182 Reg 66 24 435 0 2 0 0 M
6A VFW #470-Chris Manno Matt Meyer 5.73333 Reg 75 41 590 0 4 0 0 M
6A The Cab-Ron Dingle Ron Dingle 5.59091 Reg 88 48 686 0 2 0 0 M
6A The Cab-Ron Dingle Andy Hurst 4.54545 Reg 44 22 320 0 0 0 0 M
6A The Cab-Ron Dingle Dan Kowalski 4.06522 Reg 92 41 647 0 1 0 0 M
6A The Cab-Ron Dingle Dustin Koszarek 5.93478 Reg 92 55 733 3 2 2 1 M
6A The Cab-Ron Dingle Cory Barber 6.44445 Sub 36 23 296 1 1 0 0 M
6A Hi & Dri-Don Kachik Don Kachik 7.26087 Reg 92 63 794 2 3 1 0 M
6A Hi & Dri-Don Kachik Kista Johnson 1.61539 Reg 52 11 302 0 0 0 0 F
6A Hi & Dri-Don Kachik Keith Kun 5.68182 Reg 88 49 690 0 1 0 0 M
6A Hi & Dri-Don Kachik Andrew McDevitt 3.425 Reg 80 24 537 0 0 0 0 M
6A Hi & Dri-Don Kachik Chris McHenry 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
6A Mack's Midway-Robert Scofield Chase Anthony 5.9697 Reg 66 38 527 1 6 2 0 M
6A Barrack's-Brandon Peters Brandon Peters 4.48276 Reg 87 38 630 0 0 1 0 M
6A Barrack's-Brandon Peters Jeremy Marsh 4.15556 Reg 90 36 637 0 2 1 1 M
6A Barrack's-Brandon Peters Justin Machinski 2.45161 Reg 93 31 579 1 0 1 1 M
6A Barrack's-Brandon Peters Nick Machinski 1.40741 Reg 81 19 462 0 0 0 0 M
6A Barrack's-Brandon Peters Justin Laseck 1.78571 Reg 84 26 495 0 0 0 0 M
6A Barrack's-Brandon Peters Brian Harbaugh 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
6A Barrack's-Brandon Peters Alan Thompson 4.09524 Sub 42 21 296 0 3 0 0 M
6A Mack's Midway-Robert Scofield Robert Scofield 5.03333 Reg 60 30 451 0 3 1 0 M
6A Mack's Midway-Robert Scofield Dillon Thorne 5.80952 Reg 63 38 498 1 3 1 0 M
6A Mack's Midway-Robert Scofield Brian MacMurray 5.86111 Reg 72 43 571 1 6 2 0 M
6A Mack's Midway-Robert Scofield Tony Pollock 5.85507 Reg 69 41 547 0 8 0 0 M
6A Mack's Midway-Robert Scofield Rick Anthony 5.06667 Sub 15 7 113 0 1 0 0 M
6A Mack's Midway-Robert Scofield Ricky Anthony 4.66667 Sub 12 6 88 0 0 0 0 M
6A VFW-Alan Wood Alan Wood 6.5 Reg 60 38 495 2 4 1 0 M
6A VFW-Alan Wood Lance Wood 6.90909 Reg 66 47 558 3 9 3 0 M
6A VFW-Alan Wood Jarod Schmader 6.98246 Reg 57 39 484 0 8 1 0 M
6A VFW-Alan Wood Corey Breene 6.87879 Reg 66 45 557 3 6 0 1 M
6A VFW-Alan Wood Kyle Zeigler 7.01587 Reg 63 45 536 1 10 1 3 M
6A VFW #470-Chris Manno Eric Brown 4.22222 Sub 9 4 64 0 0 0 0 M
6A VFW #470-Chris Manno Mike Wolfe 6.66667 Sub 9 6 75 0 0 0 0 M
6A Irish Cousins-John Burrows John Burrows 4.16667 Reg 84 37 595 0 2 0 0 M
6A Irish Cousins-John Burrows Chris Boesch 5.02632 Reg 76 35 571 0 0 0 0 M
6A Irish Cousins-John Burrows Jerry Newell 3.33333 Reg 84 27 560 0 0 0 0 M
6A Irish Cousins-John Burrows Jim Hurst 6.31579 Reg 76 48 620 1 3 1 0 M
6A SAC-Juan Llama Gomez Nick Edson 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
6A Hi & Dri-Don Kachik Mandy Mabie 7.25 Sub 8 5 69 0 1 0 0 f
6A Hi & Dri-Don Kachik Danny Pasquarello 3.85 Sub 40 12 277 0 0 0 0 m
6A Mack's Midway-Robert Scofield Jim Stivanson 4.66667 Sub 3 1 22 0 0 0 0 M
6A The Cab-Ron Dingle Henry Wentz 3.33333 Sub 12 4 80 0 0 0 0 M
6A SAC-Juan Llama Gomez Dave Tripp 7.66667 Sub 6 4 53 0 1 0 0 M
6A Pit Stop-Melena Thompson Melena Thompson 0 Reg 48 19 198 0 0 3 1 F
6A Pit Stop-Melena Thompson Robin Reagle 0 Reg 52 22 213 0 1 2 1 F
6A Pit Stop-Melena Thompson Dustin Shay 0.0714282 Reg 56 29 282 1 1 3 0 M
6A Pit Stop-Melena Thompson Lexus Nesby 0 Reg 44 19 183 0 0 4 1 F
6A Pit Stop-Melena Thompson Tracy Inman 0 Sub 4 2 20 0 0 0 0 F
6A Pit Stop-Melena Thompson Charlotte Reeder 0 Sub 12 5 50 0 0 1 0 F
6A Pit Stop-Melena Thompson Jennifer Shaw 0 Sub 4 2 16 0 0 0 0 F
6A Pit Stop-Melena Thompson 0 0 0 0 0 0 0 0
6B Cornerstone or-Robert Kontz Robert Kontz 6.81667 Reg 120 84 1009 9 11 7 1 M
6B Cornerstone or-Robert Kontz Peter Vaccaro 6.42593 Reg 108 73 887 2 6 2 0 M
6B Cornerstone or-Robert Kontz Darrel Stuck 7.825 Reg 80 61 713 7 6 8 0 M
6B Cornerstone or-Robert Kontz Brad 6B Rochna 6 reg 124 73 992 1 5 1 1 M
6B Bogey's-Kevin Abt Devon Meltzler 4.71429 Sub 42 19 309 0 0 0 0 F
6B Bogey's-Kevin Abt Marvin Hall 5.20513 Reg 78 36 593 0 3 0 0 M
6B Bogey's-Kevin Abt Todd Stephens 4.86957 Reg 69 34 513 0 4 0 0 M
6B Bogey's-Kevin Abt Kevin Abt 5.71795 Reg 78 42 613 1 5 0 0 M
6B Bogey's-Kevin Abt Salai Phillips 4.89744 Reg 78 39 581 0 5 1 0 M
6b Bogey's-Kevin Abt Kenny Norton 5.36842 Reg 57 29 438 0 2 0 0 M
6B Hi & Dri-Chris Graves Chris Graves 6.73913 Reg 92 58 770 0 4 0 0 M
6B Hi & Dri-Chris Graves Mark Makarewicz 6.65217 Reg 92 59 766 0 5 0 0 M
6B Hi & Dri-Chris Graves Eddie Fenchel 6.9 Reg 60 39 507 1 3 0 0 M
6B Hi & Dri-Chris Graves Mike Gorman 7.56522 Reg 92 67 808 3 7 2 0 M
6B Vernon Central-Steve Fogal Steve Fogel 6.03509 Reg 57 33 457 1 5 1 0 M
6B Barrack's-Jace Mitchell Jace Mitchell 4.24444 Reg 90 39 641 0 3 2 0 M
6B Barrack's-Jace Mitchell Mike Kluwuhn 4.90323 Reg 93 45 693 0 5 1 0 M
6B Barrack's-Jace Mitchell Chuck Miller 3.78495 Reg 93 36 641 0 3 0 2 M
6B Barrack's-Jace Mitchell Joe Bennett 3.1828 Reg 93 36 613 0 4 0 0 M
6B Barrack's-Jace Mitchell Corey Randel 3.52778 Reg 72 25 487 0 2 1 0 M
6B Barrack's-Jace Mitchell Perry Mitchell 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
6B Barrack's-Jace Mitchell Tonya Taylor 0 Sub 21 2 100 0 0 0 0 F
6B Barrack's-Jace Mitchell Nick Olson 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
6B Bogey's-Kevin Abt Ko Paul 5.6 Sub 15 8 117 0 1 1 0 M
6B Bogey's-Kevin Abt Danny Green 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
6B Vernon Central-Steve Fogal Denise Morton 6.07843 Reg 51 30 410 1 5 1 0 F
6B Vernon Central-Steve Fogal Scott Festa 6.09091 Reg 66 40 531 1 5 1 0 M
6B Vernon Central-Steve Fogal Bruce Field 6.0303 Reg 66 35 529 0 5 0 0 M
6B Vernon Central-Steve Fogal Rick Edmonds 6.2029 Sub 69 39 559 0 4 1 0 M
6B Vernon Central-Steve Fogal Charles Dales 0 Sub 9 1 42 0 0 0 0 M
6B Hi & Dri-Chris Graves Mike Hodges 8.5 Sub 8 7 74 0 0 0 0 M
6B VFW-Jill Graham Jill Graham 4.46667 Reg 60 26 434 0 1 1 0 F
6B VFW-Jill Graham Joyce Myers 2.38889 Reg 72 18 446 0 0 0 0 F
6B VFW-Jill Graham Curt BS Warner 6.28986 Reg 69 42 562 4 5 3 0 M
6B VFW-Jill Graham Amanda Warner 2.14493 Reg 69 16 419 0 0 0 0 F
6B VFW-Jill Graham Missy Shields 3.03333 Reg 60 20 391 0 2 0 0 F
6B LPAC-Tim Dabrowski Tim Dabrowski 5.18987 Reg 79 46 600 1 5 0 0 M
6B LPAC-Tim Dabrowski Rich Dabrowski 4.75 Reg 64 32 472 0 2 0 0 M
6B LPAC-Tim Dabrowski Mitch Dabrowski 5.81579 Reg 76 43 601 0 1 0 0 M
6B LPAC-Tim Dabrowski Ryan Dabrowski 5 Reg 72 35 540 1 1 0 0 M
6B Hi & Dri-Chris Graves Terry Gerard 5.375 Sub 16 9 123 0 0 0 0 M
6B Vernon Central-Steve Fogal Mondo Vasques 5.26667 reg 30 16 229 0 4 0 0 M
6B Pit Stop-Robbie Riordan Robbie Riordan 2.85714 Reg 56 38 360 2 4 7 2 M
6B Pit Stop-Robbie Riordan John Maillard 2.59375 Reg 64 40 403 0 1 11 1 M
6B Pit Stop-Robbie Riordan Eric Smith 1.21429 Reg 56 32 314 0 2 6 1 M
6B Pit Stop-Robbie Riordan Derrick Buzzard 0 Reg 52 22 225 0 1 2 0 M
6B Pit Stop-Robbie Riordan JP Daly 0 Sub 20 9 89 0 0 0 0 M
6B Pit Stop-Robbie Riordan Bird Parsons 3.5 Sub 4 3 27 1 0 0 0 M
6B Pit Stop-Robbie Riordan Square Miller 4 Sub 4 3 28 0 0 0 1 M
7A Day's Inn or-Robin Barr Robin Barr 4.82759 Reg 116 58 860 0 2 0 0 M
7A Day's Inn or-Robin Barr Jake Mohney 5.03571 Reg 112 61 842 1 3 0 0 M
7A Day's Inn or-Robin Barr Rob King 7.81667 Reg 120 94 1069 9 12 8 0 M
7a Day's Inn or-Robin Barr Nick Ciaccio 7.13793 Reg 116 82 994 0 9 1 0 M
7A ROFF's-Jeff Morell Jeff Morell 5.77778 Reg 54 28 426 0 4 1 0 M
7A Amer Legion-Tom Comi Tomi Comi 7.65517 Reg 87 69 768 7 12 3 0 M
7A Amer Legion-Tom Comi Jim Bartlett 6.41975 Reg 81 51 665 0 6 1 0 M
7A Amer Legion-Tom Comi Gary Hardik 7.10417 Reg 96 66 821 8 8 6 1 M
7A Amer Legion-Tom Comi Glen Shinko 6.93333 Reg 90 61 762 5 10 3 0 M
7A Amer Legion-Tom Comi Mike Harmon 6.34409 Reg 93 62 760 4 11 2 0 M
7A Amer Legion-Tom Comi Hunter Comi 3.48148 Sub 27 10 182 0 0 0 0 M
7A Amer Legion-Tom Comi Daren Mrenak 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
7A ROFF's-Jeff Morell Curtis Warner 7.77778 Sub 18 14 160 1 4 0 0 M
7A ROFF's-Jeff Morell Earl Robison 6.19445 Reg 72 46 583 1 7 2 0 M
7A ROFF's-Jeff Morell Tim Parulski 6.22222 Reg 63 39 511 0 6 0 0 M
7A Amer Legion-Tom Comi Kyle Hardik 3.33333 Sub 6 3 40 0 0 0 0 M
7A ROFF's-Jeff Morell Ryan Farley 6.09091 Reg 66 42 531 1 7 2 1
7A ROFF's-Jeff Morell Brian Pruskowski 6.58333 Reg 48 33 398 0 5 0 0 M
7A ROFF's-Jeff Morell Brian Smith 6.72727 Sub 33 24 276 2 6 2 0 M
7A ROFF's-Jeff Morell Alan Wood 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
7A Butch's-Dalton Crum Dalton Crum 1.96667 Reg 60 34 359 3 2 3 1 M
7A Butch's-Dalton Crum Brandon Craft 0.375 Reg 48 23 249 0 0 3 1 M
7A Butch's-Dalton Crum George Doughty 0 Reg 56 20 227 0 0 2 0 M
7A Butch's-Dalton Crum Kevin O'Malley 0.733334 Reg 60 31 322 1 2 4 1 M
7A Butch's-Dalton Crum Chris Nolf 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
7A Butch's-Dalton Crum Krasondra Crum 0 Sub 4 0 5 0 0 0 0 F
7B Day's Inn or-Kristy Reilly Kristy Reilly 3.5 Reg 116 40 783 0 1 0 2 F
7B Day's Inn or-Kristy Reilly Justin Watson 1.82143 Reg 112 27 662 0 0 0 0 M
7B Day's Inn or-Kristy Reilly Mike Wilson 2.10345 Reg 116 30 702 0 0 0 0 M
7B Day's Inn or-Kristy Reilly Bruce Barr 2.92857 Reg 112 38 724 0 0 1 0 M
7B Moose 2505-Tim Whitman Tim Whitman 2.11111 Reg 72 21 436 0 0 0 0 M
7B Amer Legion-Tony Machinski Tony Machinski 5.4023 Reg 87 46 670 0 3 0 1 M
7B Amer Legion-Tony Machinski Steve Knapp 5.35632 Reg 87 46 668 0 6 3 1 M
7B Amer Legion-Tony Machinski Marc Knapp 5.36 Reg 75 41 576 1 8 0 1 M
7B Amer Legion-Tony Machinski Jeffery Donahue 4.39216 Reg 51 22 367 0 3 0 0 M
7B Amer Legion-Tony Machinski Ken Richardson 5.03448 Reg 87 43 654 0 4 1 0 M
7B Amer Legion-Tony Machinski Rick Bawol 4.79167 Sub 48 22 355 0 2 1 0 M
7B Moose 2505-Tim Whitman Kelly Wright 0 Sub 3 0 10 0 0 0 0
7B Moose 2505-Tim Whitman Kevin Powell 3.76812 Reg 69 30 475 0 2 0 0
7B Moose 2505-Tim Whitman Noreen Robinson 2.22222 Reg 72 23 440 0 1 0 0 F
7B Moose 2505-Tim Whitman Jodie Whitman 0.527778 Reg 72 9 379 0 0 0 0 F
7B Moose 2505-Tim Whitman Jan Kiser 0 Sub 15 2 61 0 0 0 0 F
7B Moose 2505-Tim Whitman Travis Whitman 3.07407 reg 54 20 353 0 2 0 0 M
7B Amer Legion-Tony Machinski Damon Vitter 4.83333 Sub 12 5 89 0 0 0 0 M
7B Moose 2505-Tim Whitman Zack Waid 2 Sub 3 0 18 0 0 0 0 M
7B ROFF's-Jeff Morell Jeff Morell 1.16667 Sub 12 6 67 0 0 2 1 M
7B ROFF's-Jeff Morell Brian Pruskowski 1.53125 Reg 64 38 369 0 4 15 1 M
7B ROFF's-Jeff Morell Ryan Farley 1.36667 Reg 60 37 341 0 3 6 1 M
7B ROFF's-Jeff Morell Tim Parulski 2.4 Reg 60 38 372 0 1 8 1 M
7B ROFF's-Jeff Morell Earl Robison 2.75 Reg 64 44 408 1 5 11 2 M
7B ROFF's-Jeff Morell Brian Smith 0 Sub 4 2 14 0 0 0 0 M
7B ROFF's-Jeff Morell Curt Warner 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
8A Ralph E or-Bruce Mowery Phil Regner 5.81818 Reg 88 48 696 2 4 1 1 M
8A Ralph E or-Bruce Mowery Daniel Zofcin 5.73077 Reg 52 30 409 0 2 0 0 M
8A Ralph E or-Bruce Mowery Don Hadley 5.675 Reg 80 43 627 2 2 3 0 M
8A Ralph E or-Bruce Mowery Jim Johnston 6.91667 Reg 72 50 609 0 4 0 0 M
8A Saeg Legion-Polly Kistner Polly Kistner 3 Reg 72 24 468 0 3 0 0 F
8A Elk Creek-Chris Hart Chris Hart 6.52874 Reg 87 58 719 3 7 3 1 M
8A Saeg Legion-Polly Kistner Julie McAlpine 4.02778 Reg 72 28 505 1 3 0 1 F
8A Saeg Legion-Polly Kistner Matthew Digiacomo 3.73913 Reg 69 29 474 0 2 0 0 M
8A Saeg Legion-Polly Kistner Linda Coldren 2.55556 Reg 72 22 452 0 3 0 0 F
8A Saeg Legion-Polly Kistner Ralph Woge 3.80952 Reg 63 27 435 0 2 0 2 M
8A Elk Creek-Chris Hart Tyler Hart 5.69231 Reg 78 45 612 0 6 3 0 M
8A Elk Creek-Chris Hart Marvin Lewis 8.66667 Sub 18 15 168 1 2 1 0 M
8A Elk Creek-Chris Hart Scott Duncan 8.91667 Sub 24 21 227 1 3 2 1 M
8A Elk Creek-Chris Hart Matt Dinges 7.02222 Reg 90 65 766 4 12 1 2 M
8A Elk Creek-Chris Hart Nick Marshall 6.11111 Reg 72 42 580 2 6 2 2 M
8A Elk Creek-Chris Hart Mike Heslop 7.4321 Reg 81 62 706 4 11 5 0 M
8A Elk Creek-Chris Hart Dustin Kozarek 5.73333 Sub 30 18 236 1 3 1 0 M
8A Saeg Legion-Polly Kistner Toni Carlson 1.66667 Sub 12 4 70 0 1 0 0 F
8A Saeg Legion-Polly Kistner Polly Kistner 0 Reg 60 28 274 0 1 3 0 F
8A Saeg Legion-Polly Kistner Ralph Woge 0 Reg 60 25 260 1 1 2 0 M
8A Saeg Legion-Polly Kistner Matt Digiacomo 0 Reg 48 23 230 0 1 2 1 M
8A Saeg Legion-Polly Kistner Julie McAlpine 0 Reg 56 27 246 0 1 1 0 F
8A Saeg Legion-Polly Kistner Linda Coldren 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 F
8A Saeg Legion-Polly Kistner Toni Carlson 0 Sub 4 1 12 0 0 0 0 F
8A Saeg Legion-Polly Kistner Maui Drapola 0 Sub 8 5 39 0 0 0 0 M
8B Cornerstone or-Jeff Carlson Jeff Carlson 4.48077 Reg 104 43 753 0 0 0 0 M
8B Cornerstone or-Jeff Carlson Jeremy Hollabaugh 4.34375 Reg 64 28 459 0 0 0 0 M
8B Cornerstone or-Jeff Carlson Lisa Brooks 4.77273 Reg 88 41 650 0 1 0 0 F
8B Cornerstone or-Jeff Carlson Harry Wilcox 2.75 Reg 80 25 510 0 0 0 0 M
8B Tursky's-Luke Ferry Luke Ferry 7.61111 Reg 72 56 634 8 10 3 2 M
8B Tursky's-Luke Ferry Jason McMillin 6.89855 Reg 69 47 583 4 8 3 1 M
8B Tursky's-Luke Ferry Todd Foister 6.84058 Reg 69 48 581 0 9 0 1 M
8B Tursky's-Luke Ferry John Kean 5.85185 Reg 27 14 214 0 2 0 0 M
8B Tursky's-Luke Ferry Jeff Hall 6.63636 Sub 66 45 549 1 9 2 0 M
8B Tursky's-Luke Ferry Ricky Brown 6.08333 Reg 24 14 193 0 2 0 0 M
8B Tursky's-Luke Ferry Dale Johnston 5.33333 Sub 3 1 23 0 0 0 0 M
8B Tursky's-Luke Ferry Randy Norman 7.8 Sub 30 22 267 4 3 2 0 M
8B Penny Bar-Shane Gallagher Shane Gallagher 0 Reg 64 28 303 0 2 2 1 M
8B Penny Bar-Shane Gallagher Brad Allen 0 Reg 60 23 248 0 0 1 0 M
8B Penny Bar-Shane Gallagher Vic Onspaugh 0 Reg 64 20 214 0 0 1 0 M
8B Penny Bar-Shane Gallagher Tim Brown 0 Reg 60 31 279 0 1 0 1 M
8B Penny Bar-Shane Gallagher Sonja Rossey 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 F
8B Penny Bar-Shane Gallagher Jesse Rossey 3 Sub 4 3 26 0 0 0 0 M
8B Penny Bar-Shane Gallagher Norm Weisman 0 Sub 8 3 29 0 0 1 0 M
9A Station 27-Tom Rutter Tom Rutter 6.5 Reg 12 7 99 0 0 0 0 M
9A Station 27-Tom Rutter John Hedden 6.30555 Reg 72 43 587 2 7 1 0 M
9A Station 27-Tom Rutter Christy Mast 4.75362 Reg 69 31 509 0 4 0 0 M
9A Station 27-Tom Rutter Alex Basko 4.6087 Reg 69 32 504 0 2 0 0 M
9A Station 27-Tom Rutter William Winkler 4.375 Reg 48 23 345 0 4 0 0 M
9A Station 27-Tom Rutter Nick Basko 5.66667 Sub 12 5 94 0 0 0 0 M
9A Station 27-Tom Rutter Luke Basko 4.625 Sub 48 24 351 0 2 0 0 M
9A Station 27-Tom Rutter Clinton Prussia 1.6 Sub 15 5 87 0 0 0 0 M
9B Pit Stop-Robbie Riordan Robbie Riordan 6.5098 Reg 51 33 421 2 6 0 1 M
9B Pit Stop-Robbie Riordan JP Daly 6.31746 Reg 63 39 514 1 5 2 1 M
9B Pit Stop-Robbie Riordan Lonnie Cauvel 6.86667 Reg 60 43 506 1 8 0 0 M
9B Pit Stop-Robbie Riordan Eric Smith 7.44445 Reg 72 53 628 3 9 2 0 M
9B Pit Stop-Robbie Riordan Rich Chase 6.06667 Reg 60 38 482 2 5 1 2 M
9B Pit Stop-Robbie Riordan Dave Thiess 7.83333 Sub 12 9 107 0 2 0 0 M
9B Pit Stop-Robbie Riordan Tracy Corbett 0.266666 Sub 15 3 77 0 0 0 0 F
9B Pit Stop-Robbie Riordan John Mailliard 6.42857 Sub 42 27 345 2 6 2 0 M
CA Penny Bar-Shane Gallagher Shane Gallagher 4 Reg 72 27 504 0 2 0 0 M
CA Penny Bar-Shane Gallagher Marshall Sarcinella 4.47619 Reg 63 27 456 0 3 0 0 M
CA Penny Bar-Shane Gallagher Norm Weisman 6.27778 Reg 72 44 586 3 6 1 0 M
CA Penny Bar-Shane Gallagher Mike Muir 5.4386 Reg 57 28 440 0 6 1 0 M
CA Penny Bar-Shane Gallagher Shawn Cornell 6.91667 Reg 48 35 406 2 7 1 0 M
CA Penny Bar-Shane Gallagher Mike Peltier 3.55556 Sub 36 15 244 0 1 0 0 M
CA Penny Bar-Shane Gallagher Tristan Loper 0 Sub 9 0 27 0 0 0 0 M
CA Penny Bar-Shane Gallagher Bill Robinson 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
CB Penny Bar-Jesse Rossey Jesse Rossey 4.4127 Reg 63 29 454 0 0 0 0 M
CB Penny Bar-Jesse Rossey Sonja Rossey 2.33333 Reg 60 19 370 0 2 0 0 F
CB Penny Bar-Jesse Rossey Amanda Prenatt 1.39394 Reg 66 16 376 0 3 0 0 F
CB Penny Bar-Jesse Rossey Ryan Daniels 2.57143 Reg 63 18 396 0 2 0 0 M
CB Penny Bar-Jesse Rossey Dan Piper 2.31746 Reg 63 18 388 0 0 0 0 M
CB Penny Bar-Jesse Rossey Dan Donahue 2 Sub 9 2 54 0 0 0 0 M
CB Penny Bar-Jesse Rossey Sherman Rajani 2.57143 Sub 21 5 132 0 0 0 0 M
CB Penny Bar-Jesse Rossey Marvin Jolly 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
SB - James 1a Schwabenbauer 8.5 Sub 4 3 37 0 0 0 0 M
SB - Michael Rehberg 2.66667 Sub 12 3 76 0 0 0 0 M
SB - Jeff 2b Gibson 7.4 Sub 20 15 174 0 2 1 0 M
SB - Wes 2b Rector 10 Sub 4 4 40 0 1 0 0 M
SB - Jeremy 2b Szekeres 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
SB - John 3a Trikur 6.575 Sub 80 47 663 0 4 0 0 M
SB - Lisa 3b Mook 1.75 Sub 56 12 329 0 0 0 0 F
SB - Justin 4a Golden 7.4 Sub 40 27 348 0 0 0 0 M
SB - Eric 4a Culver 7.66667 Sub 12 9 106 0 0 0 0 M
SB - D 4B Heckathorn 0 Sub 43 6 188 0 0 0 0 M
SB - Toni 5A Reisinger 0.625 Sub 32 3 170 0 0 0 0 F
SB - Dean 5B Foster 8.66667 Sub 12 10 112 0 2 0 0 M
SB - Larry 5b Shontz 0 Sub 60 5 299 0 0 0 0 M
SB - Alisha 1A Haigh 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 F
SB - Crystal 1A Thomson 2.5 Sub 76 23 475 0 0 0 0 F
SB - Douglas 1A Vaneman 3.75 Sub 8 4 55 0 0 0 0 F
SB - Scott 2B McGraw 6.92105 Sub 76 52 643 3 6 3 0 M
SB - Amanda 2B Zajac 8.29167 Sub 48 39 439 1 5 1 0 F
SB - Leif 3A Stevenson 0 SUB 4 0 17 0 0 0 0 M
SB - Tyler 4B Phelps 2.83333 Sub 36 10 231 0 0 0 0 M
SB - Steve 5A Poole 2.72727 Sub 44 13 280 0 0 0 1 M
SB - Rick 5A Mack 3.30769 Sub 52 21 346 0 0 0 0 M
SB - Bruce 8A Mowery 7.63333 Sub 60 47 529 4 6 6 0 M
SB - Shawn 8A Fitzsimmons 7.875 Sub 64 51 572 8 7 6 0 M
SB - Ed 8A McQuillen 7.66667 Sub 24 19 212 1 3 0 0 M
SB - Walt 8B Hillyard 4.75 Sub 24 12 177 0 0 0 0 M
SB - Jason 8B Pool 3.625 Sub 80 30 545 0 1 0 0 M
SB - Brittany 1B Sullivan 0 Sub 20 0 45 0 0 0 0 F
SB - Steve 5B Prichard 10 Sub 4 4 40 0 1 0 0 M
SB - Mike 5B Winger 0.75 Sub 8 3 43 0 0 0 0 M
SB - Kevin 5A Latshaw 0 Sub 4 1 20 0 0 0 0 M
SB - Dan 3B Ristau 4.69879 Sub 83 37 610 1 1 1 0 M
SB - Dawn 1B Vobornik 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 F
SB - Ken 1B Bruno 7.40909 Sub 44 30 383 3 2 0 0 M
SB - Jeremy 4B Cressley 4.16667 Sub 12 5 85 0 0 0 0 M
SB - Jason 3A Tundel 6.33928 Sub 112 70 915 1 2 0 0 M
SB - Stan 8A Morgan 5.25 Sub 64 34 488 0 3 0 1 M
SB - Jim 1B Goldner 0 Sub 4 0 17 0 0 0 0 M
SB - Tera 1B Johnson 6.5 Sub 4 3 33 0 0 1 0 F
SB - Dave Dibble 5.28571 Reg 28 12 214 0 0 0 0 M
SB - Rodney 2B Schneider 4.66667 Sub 12 6 88 0 1 0 0 M
SB - Rick 3A Mack 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
SB - Katie 3B Ellsworth 2.42308 Sub 52 14 323 0 0 0 0 F
SB - Travis 4A Hitchcock 6.75 Sub 24 15 201 1 0 1 0 M
SB - Jeff 4A Wilkinson 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
SB - Fran 4B Kenney 2.5 Sub 12 4 75 0 0 0 0 F
SB - Jackie 4B Johnson 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 F
SB - Scott 5B McGraw 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
sb - Dave 4a Deeter 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
sb - Jason 4a Winans 2.85714 Sub 28 9 180 0 0 0 0 M
sb - Curt 4b Gibson 4.31579 Sub 76 33 544 0 2 0 1 M
sb - Justin 4b Hines 0 Sub 4 0 18 0 0 0 0 M
sb - Jay 4b Chappel 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
sb - Dion 1b Beck 5.20833 Sub 96 56 730 1 2 0 0 M
SB - Don 6B Priest 8.5 Sub 16 13 148 0 1 0 0 M
SB - Jon 5A Weilcher 4.16667 Sub 48 20 340 0 1 0 0 M
SB - Mike 5A Hayne 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
sb - Jeremie 1a Szekeres 6.79167 Sub 48 32 403 0 3 0 0 M
sb - Mark 1a Dunham 0 Sub 4 0 20 0 0 0 0 M
sb - Sawyer 1a Yashinski 4.21429 Sub 28 13 199 2 0 1 0 M
SB - Mike 2a Nosko 4.40909 Sub 88 41 634 0 2 0 1 M
SB - Katie 4b Finnefrock 5.38889 Sub 36 18 277 0 2 0 0 F
SB - Keith Urey 5.05555 Sub 36 19 271 0 0 0 0 M
SB - Cody 3A Bacher 0 Sub 3 0 12 0 0 0 0 M
SB - Tyler 3A Frankenberger 6.66667 Sub 3 2 25 0 0 0 0 M
SB - Wes 3B Rector 0 SUB 0 0 0 0 0 0 0 M
SB - Dalton 3B Crum 8.66667 Sub 9 7 84 0 1 0 0 M
SB - Trevor 6A Wood 7 Sub 24 17 204 1 3 1 0 M
SB - Jeff 6A Morell 6.96296 Sub 27 17 229 1 3 1 0 M
SB - Chad 6A Crow 4.85714 Sub 21 12 156 0 2 0 0 M
SB - Missy 6B Reed 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 F
SB - Ray 5A Cogswell 4.59259 Sub 27 11 197 0 2 0 0 M
SB - Gary 5B Wood 4.38095 Sub 21 8 151 0 0 0 0 M
SB - Frank 5B Hummel 4.66667 Sub 9 4 66 0 0 0 0 M
SB - Jeff 1B Owen 5.40741 Sub 27 12 208 0 1 0 0 M
SB - Kenny 2B Wagner 4.18182 Sub 33 14 234 0 2 0 0 M
SB - Dana 2A Larson 0.666667 Sub 27 6 144 0 0 0 0 F
SB - Roger 2A Keith 5.05882 Sub 34 17 256 0 3 0 0 M
SB - Jimmy 2A Black 6.44445 Sub 72 47 592 1 2 2 0 M
SB - Dean 4B English 3.6 Sub 60 23 408 0 0 0 0 M
SB - Les 4B Shade 5 Sub 72 38 540 0 2 0 0 M
SB - Josh 4B Messenger 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
SB - Jim 4A Taylor 1.33333 Sub 24 4 136 0 0 0 0 M
SB - Kevin 5A Henton 4.66667 Sub 36 16 264 0 2 0 0 M
SB - Laura 4A Carey 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 F
SB - Mary 3B Winans 0.769231 Sub 52 8 280 0 0 0 0 F
SB - Sam 3B Farella 5.8 Sub 60 38 474 1 3 2 0 M
SB - Jeff 3B Shearer 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
SB - Billy 3A English 6.45 Sub 40 26 329 1 3 2 0 M
SB - Owen 3A Williams 9.25 Sub 8 7 77 1 1 2 0 M
SB - Kyle 2B Johnson 1.45455 Sub 44 9 252 0 0 0 0 M
SB - Ryan 2B Volk 8 Sub 4 3 36 0 0 0 0 M
SB - Brian 2B Waldinger 0 Sub 4 0 14 0 0 0 0 M
SB - Spencer 2A Brown 6.98667 Sub 75 52 637 2 5 2 0 M
SB - Kim 1B Herring 2.57143 Sub 84 27 528 0 0 0 0 F
SB - Kurtis 1B Hollabaugh 4.66667 Sub 12 6 88 0 0 0 0 M
SB - Jesse 3A McMichael 7.07143 Sub 28 19 239 0 0 0 0 M
SB - Greg 6A Priest 7 Sub 32 24 272 0 3 0 0 M
SB - Rick 3B Crowther 4.21429 Sub 112 49 796 0 2 0 0 M
SB - Sean 4a Shook 0.666667 Sub 15 4 80 0 0 0 0 M
sb - Bailey 4b Morneweck 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
SB - John 4b Razo 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
sb - Trapper 4b Shuffstall 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
SB - Rich 6A Michael 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
SB - Kathy 1A Scherer 1.5 Sub 4 1 23 0 0 0 0 F
SB - Rich 1B Rohrer 5.78571 Sub 56 30 442 0 2 0 0 M
SB - Greg 2A Rupp 7 Sub 48 33 408 0 2 0 0 M
SB - Brian 2B Guzowski 5.46429 Sub 56 28 433 0 0 0 0 M
SB - Merle 2B Gelletta 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
SB - Jim 2B Elder 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
SB - Tyler 4B Cozad 5.75 Sub 24 12 189 0 1 0 0 M
SB - Jeremy 4B Houle 5.83333 Sub 12 5 95 0 0 0 0 M
SB - Chris 4B Kelly 7.5 Sub 4 3 35 0 0 0 0 M
SB - Jason 5B Quigley 6.375 Sub 32 19 262 0 2 0 0 M
SB - Kerry 5B Dolan 5.75 Sub 48 26 378 0 0 0 0 M
sb - Kevin 2A Kahle 5.20833 Sub 48 25 365 0 1 0 0 M
SB - Chance 2A Robishaw 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
SB - Robert 2A Lesh 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
SB - James 4a Lund 5.27778 Sub 36 19 275 0 1 0 0 M
SB - Keith 1B Urey 4.44445 Sub 9 5 65 0 1 0 0 M
sb - Josh 4B Carone 3.77778 Sub 9 4 62 0 0 0 0 M
SB - Mike 1A Zimmerman 3.95455 Sub 44 18 307 0 0 0 0 M
SB - Jason 1A Martin 7.07692 Sub 52 35 444 0 3 0 0 M
sb - Heather 5b Wooten 2.61111 Sub 36 12 227 0 1 0 0 F
sb - Scott 1A Hall 8.66667 Sub 12 10 112 0 1 0 0 M
SB - Jerry 5A Johnson 3.82143 Sub 56 21 387 0 0 0 0 M
SB - Jim 1B Fralick 3 Sub 4 1 26 0 0 0 0 M
SB - Willie 5A VanGuilder 6.45455 Sub 44 28 362 3 1 3 1 M
SB - Shawn 5a VanGuilder 6.75 Sub 56 37 469 0 3 0 0 M
SB - Tera 3A Johnson 5.5 Sub 4 2 31 0 0 0 0 F
SB - Gus 3B Rehberg 8.33333 Sub 36 29 330 4 4 3 0 M
SB - Sam 3B Marlatt 3.95833 Sub 48 20 335 0 0 0 0 M
SB - Nick 1A Bell 5.92593 Sub 27 17 215 0 3 0 0 M
SB - Robbie 4B Straw 2.05128 Sub 39 11 235 0 0 0 0 M
SB - Steven 2A Martin 0 Sub 3 0 10 0 0 0 0 M
SB - Sue 3B Cherry 2 Sub 3 1 18 0 0 0 0 F
SB - Ed 3B Shultz 5.6 Sub 15 8 117 0 1 0 0 M
SB - Dan 6B Rocky 7 Sub 36 24 306 0 0 0 0 M
SB - Tony 6B Alecci 5.57143 Sub 28 15 218 1 0 0 0 M
SB - Jim 6B Wilson 2.66667 Sub 12 3 76 0 0 0 0 M
SB - Nancy 7b Spicer 0 sub 4 0 17 0 0 0 0 F
SB - Darrell 5A Peterson 5.5 sub 8 3 62 0 0 0 0 M
SB - Bill 3B Tebalt 5.4 Sub 20 10 154 0 0 0 0 M
SB - Tim 5A Guard 1.2 Sub 20 2 112 0 0 0 0 M
SB - Buck 5A Bell 7.66667 Sub 6 4 53 0 1 0 0 M
SB - Andy 5A Narlee 6 Sub 3 2 24 0 0 0 0 M
SB - Sharon 3A Gibbs 10 Sub 4 4 40 0 1 0 0 F
SB - Christian 7B Foley 3 Sub 4 1 26 0 0 0 0 M
SB - Dylan 6b Stuck 7.76923 Sub 52 43 462 4 6 3 0 M
SB - Rob 1A Culpepper 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
SB - Mark 1B Kauffman 7.33333 Sub 3 2 26 0 0 0 0 M
SB - Jarred 4a Kusiak 0 Sub 4 1 19 0 0 0 0 M
SB - Barb 1B Walters 0 sub 0 0 0 0 0 0 0 F
SB - Levi 3B Green 2.5 Sub 4 1 25 0 0 0 0 M
SB - Dave 4A Cressley 4.125 SUB 48 19 339 0 0 0 0 M
sb - Derick 1A Zimmer 1.5 Sub 12 3 69 0 0 0 0 M
SB - Richard 3A Grove 4.37037 Sub 27 13 194 0 2 0 0 M
SB - John 8B Jimerson 6 Sub 64 33 512 1 2 1 0 M
sb - Parker 4A James 6.21428 Sub 56 34 454 0 1 1 0 M
SB - Jason 1B Pool 5.25 Sub 8 4 61 0 0 0 0 M
SB - Mike 4A Huya 3.04167 Sub 48 16 313 0 0 0 0 M
SB - Kristopher 2A Yochum 4.17857 Sub 56 24 397 0 0 0 1 M
SB - Andrew 3A Patsy 2.5 Sub 16 4 100 0 0 0 0 M
SB - Josh 3b Hornbeck 8.33333 Sub 30 25 275 1 6 0 1 M
SB - John 3A Liberatore 1.5 SUB 8 3 46 0 0 0 0 M
SB - John 6A Elliott 5 SUB 4 1 30 0 0 0 0 M
SB - Doug 4B Rithman 0 Sub 4 0 9 0 0 0 0 M
SB - Brian 3A Backer 10 Sub 3 3 30 0 1 0 0 M
SB - Eric 4B Collins 5.25 Sub 16 8 122 0 0 0 0 M
SB - Rich 2A Niemeyer 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
SB - Rob 2A Dittman 5.75 Sub 8 4 63 0 0 0 0 M
SB - Cody 1B Culver 3.15385 Sub 52 17 342 0 0 0 0 M
SB - John 1B Jimerson 5.25 Sub 8 5 61 0 0 0 0 M
SB - Toby 4a Lupole 3.72727 Sub 44 20 302 0 0 0 0 M
SB - Ryan 3b Mook 2 Sub 8 1 48 0 0 0 0 M
SB - Calvin 4a Marsh 0 Sub 32 5 138 0 0 0 1 m
SB - Charlie 4B Galletta 3.5 Sub 12 5 81 0 0 0 0 M
SB - Gus 2B Rehberg 6.5 Sub 24 15 198 0 2 1 1 M
SB - James 1B Lucas 0 Sub 0 0 0 0 0 0 0 M
SB - Lisa 3A Brooks 7.33333 Sub 12 9 104 0 1 0 0 F
SB - Jess 4B Lutz 6.9 Sub 40 28 338 0 3 0 1 F
SB - Bob 3A Slater 3.33333 Sub 3 1 20 0 0 0 0 M
SB - Michelle 1B Dashner 3.8 Sub 20 7 138 0 1 0 0 F
SB - Jeremy 1B Lyberg 5.75 Sub 16 9 126 0 0 0 0 M
SB - Tim 2B Fink 4 Sub 12 5 84 0 0 0 0 M
SB - Art 3A Bailey 4.25 Sub 8 3 57 0 0 0 0 M
SB - John 2B Redfield 2 Sub 4 0 24 0 0 0 0 M
SB - Jody 5A McIntosh 3.875 Sub 16 8 111 0 0 0 0 M
XO - Walter Moss 3.66667 Reg 18 6 123 0 0 0 0 M
XO - Joe Tromans 6.4 SUB 20 12 164 0 0 0 0 M
XO - Mark Vandervort 2.16667 Reg 12 3 73 0 0 0 0 M
XX - Zack Malasky 7 Reg 18 12 153 0 2 0 0 M
XX - Kenny Chess 10 REG 3 3 30 1 1 0 0 M
XX - Jesse Eppehimer 4.26667 Reg 15 7 107 0 1 0 0 M
XX - Tim Conn 0 Sub 4 2 15 0 0 0 0 M
XX - Billy Conn 0 Sub 8 3 32 0 0 1 0 M